Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

„Przelej to na papier!” – inspirujące notatniki Munkena w ofercie Artic Paper

Wszystko ma swój początek. Wynalazki, wielkie dzieła sztuki, czy po prostu dobre pomysły zaczynają się często od zapisków na papierze. Z tego powodu, firma Arctic Paper wydała serię notatników w płóciennej oprawie o trzech różnych kolorach. Każdy z nich prezentuje wszystkie papiery z rodziny Munken Design.

Między inspirującymi rysunkami autorstwa szwedzkiego ilustratora Mattiasa Adolfssona jest miejsce na twoje notatki oraz szkice. Przeniesione na papier idee możesz wszędzie zabrać ze sobą. Nic, tylko zapisywać, szkicować i rysować!

[galeria=”1″]

Ofertę Munken Design tworzy sześć rodzajów papieru. Produkty o gładkiej powierzchni to śnieżnobiały Munken Polar, naturalnie biały Munken Lynx i kremowy Munken Pure. Papiery szorstkie to Munken Polar Rough, Munken Lynx Rough i Munken Pure Rough, w tych samych trzech odcieniach. Wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o wielobarwnym druku offsetowym. Doskonale sprawdzają sie również w druku cyfrowym oraz fleksograficznym. Papiery dostępne są z certyfikatem FSCTM, PEFC lub EU Ecolabel.

www.arcticpaper.com/pl

JK