Gadżety reklamowe Expen ponownie na PROMO SHOW

Expen ponownie na PROMO SHOW

0

Firma EXPEN S.C., wyłączny dystrybutor artykułów piśmienniczych marki Cross i Sheaffer oraz marek Premec, Hinza i True Utility na rynku B2B w Polsce, potwierdziła swoją obecność na wrześniowym PROMO SHOW.

Podczas road show w trzech polskich miastach, firma zaprezentuje nowości w artykułach piśmienniczych prezentując produkty Sheaffer, Premec oraz Cross. Poszukujący szwedzkiej renomy i oryginalnego designu będą mogli zapoznać się z ofertą toreb Hinza, a odwiedzający zainteresowani funkcjonalnym gadżetem o nienagannej jakości na pewno zwrócą uwagę na brytyjskie produkty marki True Utility. Oferta firmy skierowana jest do agencji reklamowych.

– Cenimy sobie bezpośrednie spotkania z współpracującymi z nami przedstawicielami agencji reklamowych. PROMO SHOW daje nam możliwość dotarcia do firm, które nie odwiedzają targów w Warszawie. Planowane szkolenia dla agencji oraz pokazy i warsztaty na pewno przyciągną większe grono klientów – mówi Adam Chmielewski z firmy Expen.

PROMO SHOW to unikalna możliwość spotkania z klientami podczas road show, przygotowanego specjalnie dla firm z rynku reklamy. Spotkania rozpoczną się 15 września w Gdańsku, kolejnego dnia będą miały miejsce w Poznaniu, a 17 września zakończą się w Katowicach.

www.promoshow.pl
www.expen.pl

KL