Gadżety reklamowe Finał Promo Show w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

Finał Promo Show w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

0

Tegoroczne road show dla firm z branży reklamowej po spotkaniach w Gdańsku i Poznaniu, zakończy się 17 września w Katowicach. Lokalizacja katowickiego spotkania została przeniesiona do najnowocześniejszej przestrzeni w okolicy, jaką jest otwarte kilka miesięcy temu Międzynarodowe Centrum Kongresowe.

– W tym roku możemy pochwalić się 60% wzrostem ilość uczestników Promo Show, co naturalnie pociągnęło za sobą konieczność poszukiwania nowej przestrzeni. Dodatkowo, program eventu został poszerzony o dwa wydarzenia towarzyszące – szkolenie ze sprzedaży i grawerowania laserowego, również wymagające dodatkowego miejsca. MCK spełnia wszystkie warunki jakich wymagaliśmy, jednocześnie może pochwalić się doskonałym standardem obiektu konferencyjnego – mówi Monika Opałka z OOH magazine.

Budynek Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to wielofunkcyjny, złożony obiekt usługowy, zaliczany do budynków użyteczności publicznej. W przeważającej części jest on przeznaczony dla gości organizowanych w nim wydarzeń, posiada jednak także strefę dostępną całkowicie publicznie – jest to zielone przejście na ukos przez dach budynku przybierający w tym miejscu formę przesmyku, doliny, a także – foyer główne, łączące wejście od strony placu honorowego przed Spodkiem z wejściem od strony projektowanej ulicy Olimpijskiej.

[galeria=”1″]

Cykl eventów został przygotowany specjalnie dla firm z rynku reklamy. To nie tylko doskonała okazja, by zapoznać się z aktualną ofertą producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych, ale także możliwość uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach sprzedażowych. Podczas spotkań Promo Show trenerzy Roman Kawszyn i Adam Szaran z firmy Al Fianco przeprowadzą bezpłatne szkolenia z technik obrony ceny oraz budowania relacji podczas spotkania sprzedażowego. Na agencje reklamowe czeka także szkolenie ze znakowania artykułów promocyjnych.

Zobacz listę wystawców z Katowic TUTAJ.

www.promoshow.pl
www.convention.katowice.eu

KL