Aktualności Katalog świąteczny „It’s easy now No 1” 2015 od Easy Gifts

Katalog świąteczny „It’s easy now No 1” 2015 od Easy Gifts

0

Tegoroczna edycja katalogu świątecznego „It’s easy now No 1” 2015 po raz kolejny obfituje w szereg nowości, przede wszystkim prezentując oczywiście kolekcję świąteczną, która powstała z niezwykłą dbałością o szczegóły i gwarantuje szeroki wybór produktów.

– W naszej ofercie znajdą Państwo prezenty związane z okresem zimowym, takie jak kocyki czy kubki ceramiczne z motywem świątecznym, świeczki, czapki i rękawiczki oraz torby na prezenty, jak również gadżety, które sprawdzą się przez cały rok, na przykład długopisy, portfele, latarki, a także niesztampowe akcesoria kuchenne i biurowe. Co szczególnie ważne, są to produkty, które charakteryzują się sporą przestrzenią, na której umieścić można nawet najbardziej skomplikowany logotyp – wyjaśnia Zuzanna Sikora, Marketing Manager Easy Gifts.

W katalogu świątecznym zostanie zaprezentowana również rozszerzona oferta power banków, pendrive’ów i selfie stick’ów – pojawią się nowe modele, o różnej pojemności i wariantach kolorystycznych. – Dla poszukujących prezentów z wyższej półki mamy ekskluzywną ofertę Power of Brands, a jeśli pragną Państwo wyróżniać się markowym i niezawodnym gadżetem, proponujemy marki Victorinox i Wenger. Zapraszamy zatem na Festiwal Marketing Druku i Opakowań 9-10 września – z przyjemnością spotkamy się z Państwem na naszym stoisku D5, gdzie zaprezentujemy wzory nowości i nasz katalog – dodaje Zuzanna Sikora.

www.easygifts.com.pl

KL