Marketing MIX Maciej Seliński dyrektorem HPC Unilever Polska

Maciej Seliński dyrektorem HPC Unilever Polska

55
0

W ramach awansu objął stanowisko dyrektora pionu środków czystości i kosmetyków na rynku polskim, w krajach bałtyckich i Europie Środkowo-Wschodniej oraz znalazł się w zarządzie firmy.

Maciej Seliński jest związany z Unilever Polska od 7 lat. Pełnił m.in. funkcje menadżerskie oraz był dyrektorem kategorii spreads & dressings w Polsce i w krajach bałtyckich.

Jako dyrektor na nowo utworzonym stanowisku będzie kierował działaniami marketingowymi zespołu sześciorga menadżerów, odpowiedzialnych za poszczególne marki: Marta Majecherek – segment kosmetyków do pielęgnacji włosów i higieny jamy ustnej (Timotei, Dove Hair, Clear, Toni & Guy, Signal), Robert Butzke – damskie i męskie antyperspiranty i dezodoranty (Rexona, Dove, Axe), Rafał Jedrzejewski – kosmetyki do pielęgnacji i do mycia ciała (Dove, Vaseline, Axe), Sebastian Witkowski – środki czystości (Cif, Domestos, Savo), Agnieszka Poremska –  płyny do płukania (Coccolino), Daniel Jaworski – PR i działania w Internecie dla wszystkich marek kosmetycznych.

Dotychczasowa dyrektor marketingu kosmetyków i środków czystości, Dagmara Brzezińska-Marcu, przebywa na urlopie macierzyńskim.

JK