Gadżety reklamowe OOH magazine z katalogiem PROMO już na rynku

OOH magazine z katalogiem PROMO już na rynku

155
0

Ostatnie w tym roku wydanie OOH magazine – kwartalnika poświęconego szeroko pojętej reklamie – trafia do czytelników. W numerze można znaleźć katalog PROMO oraz raport POS i podsumowanie konferencji MARKETING MIX i PACK TRENDS, które odbyły się w ramach wrześniowych targów Festiwal Marketingu.

W nowym „OOH magazine”, jak zwykle, poczesne miejsce zajmuje branża artykułów promocyjnych. Przyglądamy się nowinikom w tym obszarze, analizujemy potencjał masowych gadżetów i, ponieważ święta Bożego Narodzenia za pasem, polecamy świąteczne tendencje na rynku.

W ramach katalogu PROMO prezentujemy najciekawsze nowości, które można było oglądać w trakcie wrześniowego road-show dla branży reklamowej – PROMO SHOW. To kompleksowy katalog branży gadżetowej, czyli przegląd najważniejszych trendów w upominkach reklamowych na nadchodzące sezony.

Zbliżający się koniec roku to okazja nie tylko do podsumowań, ale również do świętowania. Studio reklamy Elwira celebruje 25 lat na rynku, a Inspirion Polska uczciło 10 lat pracy. Gratulujemy jubilatom i prezentujemy ich osiągnięcia. 

Najnowszy numer do pobrania: TUTAJ oraz TUTAJ

Bezpłatny egzemplarz można zamówić pod adresem:prenumerata@oohmagazine.pl

JK