Trade marketing Nowy Raport Dostawców Mediów i Maszyn

Nowy Raport Dostawców Mediów i Maszyn

84
0

Na rynku pojawiło się ostatnie w tym roku wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn. W tym  numerze szeroko podsumowujemy zakończony sukcesem wrześniowy Festiwal Druku, który był wyjątkową i rekordową edycją. Zanotowaliśmy zdecydowany wzrost w kontekście zarówno ilości uczestników, jak i zwiedzających. Na Festiwalu pojawiło się 50 nowych wystawców (25% wzrost), a cały event odwiedziło ponad 30% więcej osób niż w 2014 r. Duży odsetek debiutantów, a także zwiększająca się ilość zwiedzających to dobre wróżby dla całej branży poligrafii i reklamy.

W numerze znajdziecie branżowe newsy, case study i artykuły branżowe. Przyglądamy się nowościom w zgrzewarkach dla druku wielkoformatowego, podglądamy ciekawe inspiracje w hafcie reklamowym i sprawdzamy, co nowego w segmencie produkcyjnego druku cyfrowego.

W siłę rośnie także nasza internetowa wyszukiwarka dostawców mediów i maszyn, którą tworzycie także i Wy. Zachęcamy do prezentowanie swojej oferty na tym największym w sieci portalu branży poligrafii reklamowej.

Wydanie w wersji online można pobrać TUTAJ.

KL