Aktualności Nowi Członkowie w szeregach PIAP

Nowi Członkowie w szeregach PIAP

108
0

S-PRINT 2 Sp.z o.o., Czerwona Papryczka Design oraz PPHU Leżakowo to nowi Członkowie PIAP, którzy w ostatnim czasie zdecydowali się dołączyć do grona Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

– Aby osiągać sukcesy należy ciągle się rozwijać i dążyć do celu. Naszym celem od kilku lat jest dostarczanie na polski rynek najlepszych gadżetów. Przystąpienie do PIAP jest dla nas zaszczytem i niezmiernie cieszy, gdyż świadczy o pozycji naszej firmy na rynku artykułów promocyjnych – mówi Rafał Konieczny, Właściciel Czerwona Papryczka Design.

– Dla naszej firmy dołączenie do grona członków PIAP jest szansą na rozwój nawiązanie nowych kontaktów i poznanie potrzeb rynku- mówi Krzysztof Szewczyk, Właściciel firmy PPHU Leżakowo.

S-PRINT 2 sp. z o.o.– Katowicka agencja reklamowa funkcjonuje nieprzerwanie 19 lat. Początkowo koncentrowała się na działalności poligraficznej, w zakresie której osiągnęła wysokie kwalifikacje. Z biegiem czasu dochodziły kolejne specjalizacje, wypracowane podczas organizacji różnorodnych eventów czy skomplikowanych kampanii promocyjnych. Jej pracownicy wyznają zasadę: „Biegamy nie tylko S-print’em, maratony to także nasza specjalność”.

Czerwona Papryczka Design jest dystrybutorem gadżetów innych niż wszystkie. Niepowtarzalny wygląd, oryginalność i estetyka produktów sprawiają, że marka jest dłużej zapamiętywana przez klientów. W ofercie znajdują się akcesoria kuchenne i GSM, kubki, breloki, akcesoria do wina, art. dekoracyjne i wiele innych praktycznych. Przykładowe, kultowe gadżety: długopis w kształcie np. młotka, klucza, kubek w sweterku, kubek z kredą,brelok-gitara, koniczyna, zestaw do wina w butelce.

Leżakowo Drewno -Tekstylia -Reklama – producent artykułów reklamowych. Sztandarowym produktem firmy Leżakowo są drewniane leżaki, wykonane w całości z wysokiej klasy drewna bukowego – głównie są to leżaki reklamowe. Firma współpracuje z wieloma agencjami reklamowymi wykazując się rzetelnością oraz profesjonalnym podejściem. Główną domeną produktów oferowanych przez Leżakowo jest możliwość umieszczenia na nich dowolnego nadruku. Leżakowo posiada różne technologie druku , własny park maszynowy co umożliwia skrócenie czasu produkcji do minimum. W ofercie firmy znajdą państwo kilka modeli leżaków z ciekawymi rozwiązaniami umożliwiającymi efektywną reklamę, parawany plażowe, ręczniki reklamowe, windery, torby i koce reklamowe. Pod marką leżakowo-kids proponowane są gadżety reklamowe dla dzieci. Elastyczność, otwartość oraz doświadczenie pozwalają firmie Leżakowo na osiągnięcie jak najlepszej współpracy. Lezakowo to marka otwarta na nowe rozwiązania i innowacyjne pomysły -dostosowuje swoje rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów.

www.piap-org.pl

KL