Gadżety reklamowe Ekskluzywne nowości od NOVA

Ekskluzywne nowości od NOVA

176
0

Dystrybutor luksusowych artykułów piśmienniczych i upominków poleca w swojej ofercie nowości.

Scrikss 50 Heritage

Dla uczczenia 50. rocznicy istnienia firmy, Scrikss sworzył wyjątkową kolekcję. HERITAGE to pióro wieczne i pióro kulkowe. Projektem zajął się Kunter Şekercioğlu, a stworzeniu wzorów na wyrobach przyświecał design lat 60. ubiegłego stulecia. HERITAGE jest inspirowane miastem Istambuł, w którym powstała firma Scrikss w roku 1964. Linie tworzące deseń nawiązują do starożytnych akweduktów otaczających niegdyś to miasto. HERITAGE to kolekcja uniwersalna, ponadczasowa, która będzie w użytku przez najbliższe stulecie. Idealna dla pasjonatów i kolekcjonerów.

Waldmann Adámas

Waldmann jest producentem ekskluzywnych piór wiecznych i długopisów z ponad 90-letnią tradycją. Filozofia firmy od początku oparta jest na kreatywności, elastyczności, jakości i doskonałej obsłudze. Takie podejście zapewnia marce stałe miejsce w ścisłej czołówce twórców unikalnych przyborów do pisania.

W serii Adámas skuwka oraz korpus wykonane z litego srebra próby 925. Klip z mechanizmem sprężynującym oraz z prawdziwym diamentem IF 0,025ct. Stalówka pióra wiecznego wykonana ze stali szlachetnej lub platerowana 24k złotem.

Więcej informacji: www.nova-pen.pl

JK