Event MIX Jan Mela na eventowym Meetings Week 2016

Jan Mela na eventowym Meetings Week 2016

0

15 marca br. podczas drugiego dnia Meetings Week Poland 2016, który odbędzie się pod hasłem Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania wystąpi Jan Mela.

Ten dzień dedykowany będzie wszystkim tym, którzy są związani z branżą eventową, a także osobom, które interesują się tą tematyką. Mela podczas pierwszej prelekcji tego dnia poruszy temat: Pasja i emocje w życiu i w biznesie. Podczas spotkania prelegenci będą starali się pobudzić słuchaczy do działania oraz pokazać jak budować swoją siłę i gospodarować życiową energią, wykorzystując w 100% swój potencjał.

Jan Mela, jako najmłodszy w historii zdobywca dwóch biegunów w ciągu jednego roku, jest przykładem osoby żyjącej z pasją. Pomimo swojej niepełnosprawności realizuje się na wielu polach: założył fundację Poza Horyzonty mającą na celu pomoc osobom po wypadkach, dla Radia Kraków współtworzył audycję Między biegunami, a w 2011 roku powstał film inspirowany jego życiem pod tytułem Mój Biegun. Pokonując przeciwności losu i zdobywając kolejne szczyty geograficzne jak i te psychologiczne został doceniony, otrzymując tytuły: w 2004 roku Człowieka bez barier przyznawanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji czy Fenomen Przekroju w 2005 roku.

– Życie jest cudem. Zawsze. Nawet, gdy jest cholernie trudne. Ja straciłem bardzo wiele. Oglądałem pożar rodzinnego domu, młodszy brat utonął na moich oczach, a ja sam w wypadku straciłem rękę i nogę. Niby wiele straciłem, ale zyskałem dużo więcej i uważam się za szczęściarza. Staram się doceniać to, co mam, a mam piękne życie. Tak chcę je widzieć i tego życzę każdemu z Was. Każdy sam decyduje o kolorach swojego życia, każdy ma paletę farb – podkreśla Jan Mela.

Meetings Week Poland 2016 potrwa od 14 do 18 marca br. w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy w Warszawie.

Źródło: Stowarzyszenie Branży Eventowej

www.meetingsweek.pl

JK