Event MIX Wojciech Zbroja Osobowością Roku 2015 MICE Poland w kategorii Podwykonawca

Wojciech Zbroja Osobowością Roku 2015 MICE Poland w kategorii Podwykonawca

0

Wojciech Zbroja, Prezes Zarządu firmy RENT DESIGN – członka Stowarzyszenia Branży Eventowej – zdobył tytuł Osobowości Roku 2015 MICE Poland w kategorii Podwykonawca. Statuetki w plebiscycie przyznano już po raz ósmy, tradycyjnie w czterech kategoriach. Uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody odbyła się 25 lutego br. w EXPO XXI Warszawa. 

Nagroda Osobowość Roku MICE Poland przyznawana jest w kategoriach: Organizator Roku, Zleceniodawca Roku, Menadżer Obiektu oraz Podwykonawca Roku. W tegorocznej edycji, decyzją Kapituły konkursu, wśród laureatów nagrody znalazł się Wojciech Zbroja, Prezes Zarządu firmy RENT DESIGN. Obok niego, statuetki zdobyli także Ewelina Sobolewska (Zleceniodawca), Piotr Lenczewski (Menadżer Obiektu) oraz Sebastian Oprządek (Organizator).

Wojciech Zbroja jest założycielem i Prezesem Zarządu RENT DESIGN – największej na polskim rynku wypożyczalni mebli eventowych. Zarządza kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników, sprawuje nadzór nad ofertą firmy, jej rozwojem i finansami, a także odpowiada za budowanie relacji biznesowych oraz projektowanie autorskich produktów. Z zawodu jest scenografem. Jego firma działa na rynku od czterech lat. RENT DESIGN obecnie dysponuje bazą 12 tys. mebli, mogąc obsłużyć około tysiąca wydarzeń rocznie. Obok działalności biznesowej, Wojciech Zbroja i jego firma angażują się w życie branży eventowej, a także wspierają wiele wydarzeń o charakterze charytatywnym.

 – Cieszy nas ogromnie wyróżnienie dla jednego z naszych członków, szczególnie, że wynika ono nie tylko z biznesowego profesjonalizmu Wojtka i jego firmy, ale również jego obszernej działalności na rzecz całej branży MICE w Polsce – komentuje Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE i ubiegłoroczna laureatka tytułu Osobowość Roku w kategorii Organizator.

To druga już z rzędu edycja plebiscytu Osobowość Roku MICE Poland, w której laury zbierają osoby działające w Stowarzyszeniu Branży Eventowej. Wśród laureatów siódmej edycji plebiscytu znalazło się troje przedstawicieli Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej. W kategorii Organizator tytuł zdobyła Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE (Mea Group), w kategorii Menadżer Obiektu – Żaneta Berus, Członek Zarządu SBE (EXPO XXI Warszawa), a w kategorii Podwykonawca – Adam Zagajewski, Wiceprezes Zarządu SBE (firma Triangoo).

Nagrody Osobowości Roku MICE Poland zostały przyznane w tym roku już po raz ósmy. Kryteria, jakie bierze pod uwagę Kapituła konkursu to: profesjonalizm, etyka pracy, skuteczność działań kandydatów oraz ich wkład w rozwój branży spotkań. 

Żródło: SBE

JK