Logo

Event MIX

Intelligent Technologies S.A. w SBE

Firma Intelligent Technologies S.A. dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej, zasilając filar podwykonawców. To już czwarta akcesja do SBE w 2016 roku.

Intelligent Technologies S.A. jest doświadczonym i prężnie działającym operatorem i integratorem usług telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych. Usługi firmy skierowane są do Klientów biznesowych – od małych przedsiębiorców, poprzez spółki średniej wielkości, aż do międzynarodowych korporacji. Szeroki wachlarz usług, elastyczność oraz oferta kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych wyróżniają ITSA na krajowym rynku telekomunikacyjnym i gwarantują Klientom realizację ich potrzeb oraz spełnienie oczekiwań przy zachowaniu najwyższych standardów.

Intelligent Technologies S.A. posiada w swojej ofercie usługi chętnie wykorzystywane podczas organizacji różnego typu wydarzeń specjalnych. Firma buduje i udostępnia łącza bezprzewodowe, wykonuje i wdraża projekty okablowania, oferuje dostęp do WIFI oraz stały dostęp do Internetu, a także dzierżawi organizatorom eventów niezbędny do realizacji projektów eventowych sprzęt teleinformatyczny, zgodnie z zapotrzebowaniem danego projektu.

Firma Intelligent Technologies S. A. świadczy usługi głównie w oparciu o własną infrastrukturę teleinformatyczną. Pozostając niezależną od innych operatorów, gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, krótki czas realizacji zamówień oraz korzystne ceny. Intelligent Technologies S. A. jest również pierwszym w kraju importerem i przedstawicielem nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych producenta Ericsson-LG.

W swoim portfolio firma posiada realizacje teleinformatyczne dla takich projektów eventowych, jak ORLEN Warsaw Marathon, FTTH Conference 2015, Shopping Center Forum 2015, Festiwal Marketingu i Druku, Warsaw Games Week 2015 i wielu innych.

 – Podczas naszej wieloletniej działalności nie raz musieliśmy sprostać wyzwaniom wynikającym z dostarczenia usług na różnego rodzaju eventy. Dobre zaplecze w postaci wykwalifikowanych pracowników, odpowiedniego sprzętu oraz konsekwencji w działaniu pozwoliło nam na skuteczną realizację krótkoterminowych projektów od strony teletechnicznej. Dołączenie do SBE traktujemy jako dowód uznania dla już wykonanej przez nas pracy jak również mamy nadzieją na dalszy rozwój w tej branży– powiedziała Edyta Wójcik z Intelligent Technologies S.A.  

Intelligent Technologies S.A. jest czwartą po Akademii Rekomendacji, Super Power i Eventi.pl firmą, która wstąpiła w 2016 roku w szeregi SBE. W ubiegłym roku do Stowarzyszenia dołączyło 12 firm. Obecnie Stowarzyszenie Branży Eventowej zrzesza 39 firm, wśród których są agencje eventowe, firmy podwykonawcze oraz eventowe lokalizacje.

KL