Aktualności Nowi członkowie zasilają szeregi PIAP

Nowi członkowie zasilają szeregi PIAP

84
0

ABC-N Plus, F.H.U “BASIA” oraz SDX Towels Sp. z o. o. to nowe firmy, które zdecydowały się przystąpić do organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych w marcu br.

– Bardzo cieszymy się, że grono Członków PIAP nieustannie się powiększa o kolejnych mocnych graczy tego rynku. Dzięki firmom Członkowskim, PIAP jest dziś prężną i liczącą się organizacją mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

– Na przystąpienie do PIAP wpłynęło wiele czynników. W biznesie stawiamy na jakość i rozwój. Poprzez połączenie z silnym partnerem planujemy poszerzyć bazę naszych kontrahentów – mówi Zbigniew Ziemba, Współwłaściciel firmy ABC-N Plus.

– Do PIAP-u przystępujemy by propagować nasze usługi i produkty wśród profesjonalistów z branży reklamowej – mówi Jakub Skrzypczyk, Główny Technolog i Specjalista ds. produkcji w firmie „BASIA”.

– Przystępując do PIAP-u mamy nadzieję zaprezentować szerszym kręgom nasz profesjonalizm w branży tekstyliów reklamowych. Ciągły rozwój naszego przedsiębiorstwa w zakresie produkcji innowacyjnych tekstyliów reklamowych oraz długoletnie doświadczenie w tym sektorze postanowiliśmy zaprezentować szerszemu gronu odbiorców- mówi Paweł Barański, Dyrektor ds. Sprzedaży SDX Towels Sp.z o.o.

ABC-N Plus jest jedynym w Polsce producentem ciepłych i zimnych kompresów reklamowych wielokrotnego użytku. Są to nie tylko praktyczne produkty, ale również zastosowane jako gadżet, zawsze będą kojarzyły Twoją firmę z przyjaznym ciepłem. Kompresy wykonywane są w dowolnym kształcie, kolorze wypełnienia oraz nadruku. ABC-N Plus jest również oficjalnym dystrybutorem marki Key|Smart w Europie. Key|Smart to organizer do kluczy w stylu scyzoryka, który uporządkuje każdą kieszeń. Niesamowicie wszechstronny z szeroką gamą akcesoriów, wykonany z trwałego aluminium lotniczego oraz stali nierdzewnej.

Firma F.H.U “BASIA” funkcjonuje na rynku od 1999 r. Od początku swej działalności zajmuje się ozdabianiem i oznaczaniem: odzieży reklamowej, korporacyjnej, przemysłowej jak również gadżetów reklamowych. Wykorzystując do tego: haft komputerowy, sitodruk, sublimacje oraz termotransfer. Do swojej produkcji wykorzystuje najwyższej klasy park maszynowy, który pozwala na wykonanie usług w bardzo wysokiej jakości. W ofercie posiada termotransfer w pełnej gamie kolorystycznej do nadrukowania na prawie wszystkich podłożach. Zaletą firmy “BASIA” jest możliwość łączenie różnych technik w jednym miejscu.

SDX Towels jest wyłącznym dystrybutorem słoweńskiej fabryki tekstylnej Bear Dream na rynku polskim. W ofercie wyróżnia się szeroki zakres tekstyliów domowych, reklamowych oraz hotelowych a zwłaszcza wszelkiego typu ręczniki (m. in. drukowane reaktywnie na bawełnie, tłoczone, kolorowo tkane, z logo w bordiurze, z microfibry).Produkcja w Europie gwarantuje krótkie terminy realizacji przy zachowaniu jakości najwyższej próby.

www.piap-org.pl

 

PP