Event MIX W Warszawie można będzie odkryć diamenty. Hotele Diament poszukują nieruchomości w stolicy

W Warszawie można będzie odkryć diamenty. Hotele Diament poszukują nieruchomości w stolicy

0

Spółka Hotele Diament S.A. poszukuje w Warszawie nieruchomości, która spełniać będzie warunki dla świadczenia usług hotelarskich o standardzie minimum trzech gwiazdek i potencjale co najmniej stu pokoi. Dynamicznie rozwijająca się polska sieć hoteli planuje wzbogacić portfolio o kolejny obiekt i zwiększyć swój zasięg o stolicę Polski.

– Stawiamy na dalszy rozwój, poparty mocną i stabilną marką Hotele Diament. Jesteśmy siecią prężnie działających 14 obiektów na południu kraju. Sięgamy po więcej i chcemy aktywnie wejść do Warszawy – mówi Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Hotele Diament S. A.

Poszukując nieruchomości w Warszawie, Spółka Hotele Diament bierze pod uwagę różne opcje współpracy z partnerami lub właścicielami nieruchomości: przejęcie przez Spółkę w zarządzanie operacyjne istniejącego obiektu hotelarskiego pod marką Hotele Diament, zakup budynku do adaptacji pod funkcje hotelową lub zakup nieruchomości gruntowej pod budowę nowego hotelu.

Hotele Diament to hotele biznesowe, butikowe hotele w zabytkowych kamienicach, hotele stylizowane oraz położone w górskich okolicach. Sieć oferuje gościom ponad 2000 miejsc noclegowych w blisko 1000 pokojach orazprawie 3 tys. mkw. powierzchni profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych z pełną obsługą gastronomiczną.

W ubiegłym roku Spółka Hotele Diament dokonała ogromnego przejęcia w branży hotelarskiej, dzięki czemu zwiększyła potencjał miejsc noclegowych o blisko 40 proc. i stała się właścicielem dodatkowych trzech i długoterminowym najemcą dwóch, atrakcyjnie położonych obiektów na terenie Górnego Śląska.

HOTELE DIAMENT S. A. to dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli biznesowych zlokalizowana na południu Polski. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie, działając w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Aktualnie posiada 14 obiektów o standardzie czterech i trzech gwiazdek w siedmiu miastach: Chorzowie, Gliwicach, Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Ustroniu, Wrocławiu i Zabrzu. Są to hotele biznesowe, butikowe hotele w zabytkowych kamienicach, hotele stylizowane oraz położone w malowniczych górskich okolicach.

Sieć oferuje gościom ponad 2000 miejsc noclegowych w blisko 1000 pokojach, prawie 3000 m2 powierzchni profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych i pełną obsługę gastronomiczną. Miesięcznie Hotele Diament przyjmują ponad 25 000 gości. 

www.hotelediament.pl

PP