Event MIX Agata Krzykowska Kierownikiem Sprzedaży w Restauracji Belvedere

Agata Krzykowska Kierownikiem Sprzedaży w Restauracji Belvedere

0

Agata Krzykowska, do niedawna specjalista ds. sprzedaży w Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie (należącej do Belvedere Gourmet Group) awansowała na stanowisko kierownika sprzedaży restauracji.

Z Belvedere związana od ponad 3 lat, z branżą restauracyjną i cateringową od 6 lat, będzie teraz zarządzać zespołem sprzedaży i odpowiadać za organizację wydarzeń firmowych i rodzinnych w Restauracji Belvedere. Awans wewnętrzny podyktowany jest potrzebą wzmocnienia struktury działu sprzedaży, w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na organizację wydarzeń w profesjonalnie przygotowanej przestrzeni restauracyjnej.

Jako firma z tradycjami staramy się promować naszych wieloletnich pracowników i inwestować w ich rozwój osobisty. Agata wykazała się w swojej pracy ogromnym zaangażowaniem i innowacyjnym podejściem, dlatego jesteśmy przekonani, że doskonale poradzi sobie z wyzwaniami na stanowisku Kierownika Sprzedaży Restauracji. – mówi Artur Zymerman, Prezes Zarządu Belvedere Gourmet Group.

PP