Event MIX Firma ARAM dołącza do światowego lidera technologii eventowej

Firma ARAM dołącza do światowego lidera technologii eventowej

0

PRG to największa na świecie firma zajmująca się dostarczaniem technologii do największych eventów, takich jak Eurowizja, olimpiady itp. Począwszy od drugiego kwartału 2016 roku firma ARAM dołączyła do PRG Alliance i stała się wyłącznym partnerem PRG w Polsce.

PRG to 40 biur na całym świecie, kilkanaście gigantycznych magazynów sprzętu, niestandardowe rozwiązania oraz potężny know-how z którego za pośrednictwem firmy ARAM mogą korzystać teraz klienci w Polsce. Już wkrótce ARAM przedstawi szereg nowości, które do tej pory klienci z Polski mogli podziwiać jedynie na transmisjach z międzynarodowych wydarzeń, które obsługiwało PRG.

Strategia ARAM jest zbliżona do strategii PRG, obsługujemy coraz więcej bardziej złożonych produkcji za czym idzie rosnące zapotrzebowanie na nowoczesny sprzęt. W związku z tym widzimy wiele możliwości synergii z PRG jak i innymi członkami PRG Alliance. Uważamy, że taka współpraca okaże się korzystna zarówno dla polskiego rynku, jak i rynków zagranicznych – mówi Rafał Mrzygłocki, dyrektor zarządzający firmy ARAM.

– Niezmiernie nam miło, ze możemy powitać nowych partnerów w Europie Wschodniej – mówi Tom van Hemelryck, dyrektor PRG Alliance. – Nasi klienci i partnerzy Alliance widzą rosnące zapotrzebowanie na uługi eventowe w tej części świata. Dzięki temu, że do PRG Alliance dołączą nowe firmy rentalowe, będziemy mogli zaoferować usługi najwyższej jakości w kolejnych krajach. Partnerstwo z firmami współpracującymi z PRG Alliance mające na celu wsparcie produkcji w ich regionach i poza nimi przez cały bardzo pracowity letni sezon już się rozpoczęło – dodaje.

ARAM jest jedną z największych polskich firm specjalizującą się w kompleksowej obsłudze imprez, projektowaniu eventów, stosowaniu kreatywnych technologii wizualnych oraz zarządzaniu projektem przy dużych wydarzeniach, oferując  szeroki zakres usług – od koncepcji po wykonanie.

PRG Alliance jest pierwszą globalną siecią firm, których współpraca daje klientom na całym świecie dostęp do najlepszych technologii, usług oraz know-how w zakresie produkcji eventów, zapewniając tym samym jej konsekwentne wsparcie.

www.aram.pl
www.prgalliance.com

PP