Event MIX EXPROFESSO polskim partnerem prestiżowej sieci Catalyst Global

EXPROFESSO polskim partnerem prestiżowej sieci Catalyst Global

0

Firma EXPROFESSO dołączyła do grona globalnych partnerów Catalyst Global, światowego lidera w projektowaniu i dostarczaniu innowacyjnych i luksusowych form teambuildingowych! Dzięki temu Polska dołączyła do sieci jako 42 państwo na świecie. Jednocześnie stali się wyłącznym przedstawicielem Catalyst Global w naszym kraju. Dzięki temu zyskali 170 nowych programów oraz niemal nieograniczone terytorialnie możliwości realizacyjne.

Po pierwsze jakość.
Catalyst to jedyna taka marka na świecie utworzona ponad 25 lat temu przez Guy’a Bakera i Martina Ruby’ego. Ich ideą było przeniesienie elementów zabawy w świat szkoleń i stworzenie z tego międzynarodowej, rozpoznawalnej jakości. Razem opracowali wiele gier, takich jak Big Picture czy Beatswork, rozegranych tysiące razy na wielu kontynentach zarówno dla dużych korporacji, jak i lokalnych, doceniających klasę, firm.

Na jakość składa się standaryzacja produktów i usług z tym związanych, własne projekty materiałów i akcesoriów, rozpoznawalna oprawa i identyfikacja wizualna projektów, szeroki wybór programów i ich unikalność, dopasowanie programów do celów biznesowych klienta, wreszcie najwyższy poziom organizacji, pasja ze strony organizatora oraz uśmiech towarzyszący na każdym kroku.

Po drugie doskonałość.
Programy CG odpowiadają stale zmieniającym się trendom na rynku i ściśle podążają za oczekiwaniami klienta. Ich wyróżnikiem są zawsze inteligentnie zaprojektowane gry i angażujące mechanizmy pracy zespołowej. Wybierając Catalyst Global klient zyskuje pewność, iż programy nie tylko bawią i pozwalają przeżyć miłe chwile, ale też wpływają na zachowania uczestników, modelują kompetencje, a dzięki temu wspierają cele biznesowe.

Po trzecie luksus.
Catalyst Poland to ekskluzywna marka – rozwiązania firmy zostały docenione przez największe i najbardziej rozpoznawalne korporacje. Wśród klientów korzystających z oferty CG znajdą Państwo takich gigantów jak: Google, Bayer, Nestle, Shell, Yahoo, Amazon, Coca Cola, Siemens, Allianz, BASF, Fujitsu, ING Bank, Rolls Royce czy Volvo. Realizacje odbywają się na całym świecie: w Japonii, USA, RPA, Malezji, Brazylii oraz oczywiście w Europie.

http://www.exprofesso.pl/
http://www.catalystteambuilding.pl/

PP