Event MIX Agencja M-DUO Models podczas konferencji EVENT MIX

Agencja M-DUO Models podczas konferencji EVENT MIX

0

Konferencja EVENT MIX, która już 7 września w EXPO XXI Warszawa, to kompleksowo przygotowane wydarzenie, które zaspokoi apetyt najbardziej wymagających przedstawicieli z branży eventowej. Konferencja poza prelekcjami oferuje także oryginalne rozwiązania w strefie EVENT.

Grono wystawców to przekrój pełnej oferty branży – od cateringu, atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną czy obiekty eventowe. Podczas wydarzenia nie zabraknie również profesjonalnych hostess z agencji M-duo, które zapewnią obsługę na najwyższym poziomie.

– M-Duo to zespół profesjonalistów. Obsługują dla nas nie tylko FestiwalMarketingu.pl, ale również wszystkie stoiska OOH magazine podczas targów i najbardziej prestiżowych konferencji. Stała i profesjonalna współpraca daje nam komfort obsługi stoisk przez zaufany i sprawdzony personel, reprezentując nas na najwyższym poziomie – mówi Andrzej Kuczera, Event Manager.

Agencja M-DUO Models współpracuje z wieloma uznanymi agencjami eventowymi z całej Polski. Zatrudnia doświadczony personel: animatorów, supervisorów, fotografów, obsługę techniczną ,hostessy i modelki przygotowane do pracy z renomowanymi firmami w trakcie konferencji, gal, targów, bankietów, pokazów mody, premier oraz imprez masowych. Działa na terenie całego kraju i poza granicami już od 2007 roku. Ich hostessy będzie można także spotkać na konferencji EVENT MIX.

Partnerzy Strategiczni: EXPO XXI Warszawa, giftsonline.pl
Patron branżowy: SBE
Partnerzy Medialni: MICE Poland, OOH magazine, StrefaMICE.pl, MeetingPlanner.pl, Eventowa Blogerka, mojekonferencje.pl, salebiznesowe.pl, miejscakonferencyjne.pl, Kreatorzy.eu
Partnerzy: Exprofesso, Fiesta Catering, Forum Evential, Świat Eventów, Syzan, Eventualnie.com
Partner Techniczny: TMSS Technika Sceniczna

www.eventmix.com.pl
http://festiwalmarketingu.pl/
http://m-duo.pl/

PP