Trade marketing ATS Display wspiera schronisko w Celestynowie

ATS Display wspiera schronisko w Celestynowie

0

Know how w danej dziedzinie ma przede wszystkim na celu realizację celów biznesowych. Czasem jednak warto wyjść z inicjatywą i wykorzystać swoje możliwości do niesienia pomocy potrzebującym.

Tak zrobiła firma ATS Display, producent materiałów POS, przekazując schronisku w Celestynowie samodzielnie zaprojektowane i wyprodukowane budy dla psów.

W schronisku w Celestynowie obecnie znajduje się około 400 zwierząt, z czego zdecydowaną większość stanowią psy. Ośrodek utrzymuje się głównie z datków i darowizn, a szczególnie ciężkim okresem dla przebywających tam zwierząt jest zima. Pracownicy mieszczącej się w Wiązownie ATS Display postanowili wykorzystać swoją wiedzę i możliwości produkcyjne by pomóc znajdującym się nieopodal siedziby firmy zwierzętom. Od pomysłu do realizacji nie upłynęło wiele czasu, studio zajmujące się na co dzień projektowaniem standów i innych materiałów POS wspierających sprzedaż popularnych marek nie tylko w Europie wykonało projekt, który następnie został zrealizowany produkcyjnie.

Cel, który przyświecał zespołowi ATS Display był taki sam jak w przypadku każdej innej realizacji: satysfakcja klienta, tylko że w tym przypadku były to czworonogi. Tak jak przy produkcji materiałów POS, poza ciekawym designem, bardzo istotne znaczenie miała funkcjonalność, dlatego budy zostały porządnie docieplone. Efekt okazał się co najmniej zadowalający dla samych zainteresowanych, którzy z ochotą od razu zaczęli korzystać z nowych domów.

 

MW