Gadżety reklamowe InfiniteBook – notes, który ewoluuje razem z naszymi pomysłami

InfiniteBook – notes, który ewoluuje razem z naszymi pomysłami

0

Najlepsze pomysły przychodzą nam do głowy w codziennych sytuacjach – w domu, w pracy, na przystanku czy w sklepie. Potem przez wiele tygodni kiełkują, rozwijają się i modyfikują… A gdyby zapisywać złote myśli w innowacyjnym notesie z przyszłości, w którym zapiski ewoluowałyby razem z naszymi pomysłami? Rozwiązaniem jest InfiniteBook – stworzony z cienkich białych tablic w formie zeszytu, który każdego dnia pozwala bezgranicznie rozwijać się kreatywności.

InfiniteBook Ci wszystko wybaczy

InfiniteBook jest notatnikiem o suchościeralnych niczym białe tablice stronach. Dzięki temu w oka mgnieniu możemy wymazać to, co wcześniej zostało błędnie zapisane – wystarczy delikatnie potrzeć chusteczką, ściereczką, bądź gumką. Nie musimy martwić się skreśleniami, zmazywaniem lub tym, że notatki będą wyglądać nieestetycznie. Do pisania służy cienkopis, przypominający ten, który wykorzystujemy przy pisaniu po białej tablicy. Dostępny jest on w zestawie z notesem. Tusz nie brudzi dłoni oraz się nie rozmazuje, a marker płynnie ślizga się po tablicowej kartce, więc notowanie nim to czysta przyjemność.

Często nosimy przy sobie kilka notatników, w których skończyło się miejsce, a zapisanych jest w nich zaledwie kilka ważnych informacji. W InfiniteBook możemy poprawiać i wymazywać niepotrzebne notatki, tym samym zyskując miejsce na nowe. Dlatego też InfiniteBook nigdy się nie kończy i zawsze znajdzie się w nim kawałek tablicowej kartki na nasze idee.

W trakcie pisania zwykłym długopisem zbyt dużo uwagi skupiamy na tym, by nasze pismo było czytelne, a tekst nie wymagał korekty. W InfiniteBook możemy nanosić poprawki w każdym momencie, jeżeli tylko nasza koncepcja ulegnie zmianie. Dzięki temu koncentrujemy się jedynie na pomyśle, a nie jego zapisie. 

MW