Gadżety reklamowe Odzież biznesowa i gastronomiczna w jettStudio  

Odzież biznesowa i gastronomiczna w jettStudio  

127
0

Znany importer gadżetów reklamowych firma jettStudio prezentuje odzież biznesową i gastronomiczną marki ROLY.

W ofercie odzieży roboczej dystrybutora znajdziemy zarówno eleganckie koszule, jak również spodnie przeznaczone dla pracowników biurowych, hotelowych, czy też gastronomicznych. Koszule dostępne są zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej w opcji z długim oraz krótkim rękawem. Na szczególną uwagę zasługują nowe modele koszul wykonanych z tkaniny typu oxford – 5507 OXFORD i 5068 OXFORD WOMAN. Modele dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (biały i błękitny) w rozmiarach S-3XL.

W kategorii odzieży biznesowej dostępnej w ofercie ROLY znajdziemy również spodnie przeznaczone dla pracowników biurowych, hotelowych czy też osób zatrudnionych w gastronomii. Modele 9106 RITZ i 9107 HLTON dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych w rozmiarach 36-52. Spodnie posiadają liczne funkcjonalne kieszenie, w tym kieszonkę na monety.

Kategorię odzieży gastronomicznej uzupełniają cztery modele fartuchów: 9125 BENOIT, 9122 CHEF, 9123 CLASSIC, 9124 MINI. Fartuchy dostępne są w wersji krótszej, jak i dłuższej. Wszystkie posiadają regulację w pasie oraz kieszonki z przodu. Wykonane są praktycznej tkaniny poliestrowej z domieszką bawełny.

Pełna oferta dostępna na stronie dystrybutora: www.jettstudio.pl

JK