Aktualności Czas na podsumowanie działań i…integrację firm Członkowskich PIAP!

Czas na podsumowanie działań i…integrację firm Członkowskich PIAP!

39
0

Walne Zebranie PIAP już 19 maja 2017 roku – serdecznie zapraszamy!

Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków PIAP odbędzie się już 19 maja br. Na uczestników czeka sporo niespodzianek. W tym roku organizatorzy postawili na integrację, więc nie zabraknie okazji do rozmów, dyskusji, wymiany zdań i doświadczeń. A wszystko to w cudownym, malowniczym klimacie nad jeziorem w otulinie Parku Krajobrazowego. Nie może Cię zabraknąć!  

Tegoroczne Sprawozdawcze Walne Zebranie PIAP odbędzie się w Łącku pod Płockiem w Hotelu Dębowa Góra Active&Spa (ul. Nowe Rumunki 40/1, 09-520 Łąck koło Płocka, woj. mazowieckie, piętro I, sala A). Spotkanie podzielone zostało na dwie części. . Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków PIAP rozpocznie się wyborem Przewodniczącego, Sekretarza Zebrania i Komisji Skrutacyjnej. Dotychczasowy Zarząd PIAP przedstawi sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia oraz sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia a Komisja Rewizyjna sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z badania działalności Zarządu PIAP w roku 2016. Po przedstawieniu, omówieniu i zatwierdzeniu planu pracy PIAP na rok 2017/2018, członkowie będą mogli zgłosić swoje wnioski i przedyskutować działania prowadzone przez Izbę.                            

Nigdy nie jest za późno na integrację!

Drugą częścią Walnego Zebrania Członków PIAP będzie spotkanie integracyjne. Hotel, w którym się odbędzie spotkanie położony jest nad malowniczym Jeziorem Górskim na terenie Gostynińsko -Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce to, posiadające wyjątkowy mikroklimat, oddalone od zgiełku miast i zachwycające pięknymi widokami zdecydowanie sprzyja odpoczynkowi, przemyśleniom i nawiązywaniu nowych znajomości.

– Jestem przekonana, że takie oderwanie się codzienności i bycia w ciągłym biegu zapewni uczestnikom wydarzenia możliwość integracji w nieco luźniejszej atmosferze. Na wieczór planowane jest wspólne ognisko i kolacja grillowa. Mam nadzieję, że pomysł organizacji Walnego Zebrania Członków PIAP w formie wyjazdowego spotkania i integracji spotka się z zainteresowaniem firm Członkowskich PIAP i będzie świetną okazją do nawiązania bliższych relacji i wymiany doświadczeń wśród Członków PIAP – mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP. – Liczymy, że frekwencja uczestników będzie dla nas zaskoczeniem – w pozytywnym tego słowa znaczeniu – dodaje z uśmiechem zachęcając wszystkich do zgłoszenia swego uczestnictwa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak Członkowie PIAP, którzy będą chcieli pozostać na noc w Hotelu Dębowa Góra indywidualnie i na własny koszt muszą dokonać rezerwacji miejsc noclegowych. Warto rozważyć tę możliwość, gdyż podczas pobytu można żeglować lub pływać kajakiem, a także wypożyczyć rower. Hotel położony jest w pobliżu parku, w którym znajduje się wiele szlaków turystycznych oraz tras rowerowych. Rezerwacji na pokoje w Hotelu Dębowa Góra można dokonać w przeciągu najbliższego tygodnia maksymalnie do dnia 13.04.2017 roku na hasło: PIAP. Ilość miejsc noclegowych ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce spotkania:
HOTEL DĘBOWA GÓRA  Active&Spa
ul. Nowe Rumunki 40/1
09-520 Łąck koło Płocka
woj. mazowieckie
tel:+48 24 360 20 21
tel:+48 884 881 268
www.hoteldebowagora.pl

Harmonogram Spotkania:

11:30-15:00 Walne Zebranie Członków PIAP (przerwa kawowa w trakcie spotkania)
15:00-15.45 Lunch dla uczestników WZC
15:45-17:00 Przerwa dla uczestników wydarzenia
17:00-godziny wieczorne – Integracja – ognisko, kolacja grillowa dla Członków PIAP

www.piap-org.pl

MW