Aktualności KLEEN-TEX PROMOTION MATS – Katalog 2017  

KLEEN-TEX PROMOTION MATS – Katalog 2017  

23
0

Najnowsza edycja katalogu mat reklamowych i promocyjnych zawiera wszechstronny wybór produktów, odpowiednich do każdej lokalizacji i każdego przeznaczenia.

Znajdują się w nim produkty spełniające zróżnicowane wymagania takie jak: doskonałe właściwości absorpcyjne, realistyczna jakość nadruku, duży format, możliwość prania czy budżet. Mogą zatem pełnić rolę medium komunikacyjnego przy wejściu do budynku, a także być wsparciem w promocji w takich przestrzeniach jak punkty sprzedaży POS, sklepy, punkty usługowe, targi, wystawy, bary, restauracje, kawiarnie, imprezy branżowe, nadają się również jako gadżety reklamowe. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie efektownej i skutecznej reklamy na podłodze i nie tylko, w zaledwie kilka chwil!

Nowością w tegorocznym katalogu jest Special Shape – dzięki tej opcji nawet najbardziej oryginalne pomysły nabierają kształtu. Istnieje możliwość docięcia mat do dowolnej formy, według życzeń klienta. Kształty specjalne to swoboda i oryginalność!

Oprócz prezentacji produktów, katalog zawiera informacje dotyczące składu, dostępnych rozmiarów, sposobów czyszczenia, a także wszelkie szczegóły techniczne pomocne przy składaniu zamówienia.

Pełna oferta dostępna na: www.kleen-tex.pl

Produkty firmy Kleen-Tex będzie można zobaczyć na wrześniowych targach reklamy i poligrafii reklamowej – FestiwalMarketingu.pl – 13-14 września w EXPO XXI Warszawa.

 

JK