Aktualności Poznaj magiczny świat kart od Cartamundi Polska

Poznaj magiczny świat kart od Cartamundi Polska

50
0

W najnowszym katalogu produktów można znaleźć wszystkie najnowsze, innowacyjne rozwiązania promocyjne i marketingowe, wykorzystywane z powodzeniem na całym świecie. Są w nim karty promocyjne, opis możliwości personalizacji, omówienie specjalnych technik wykończenia oraz prezentacja różnorodnych form opakowań produktów.

Z pewnością każdy zna tak popularne gry jak: Monopoly®, UNO, Zgadnij Kto To?®, Pokémon®, czy Cluedo®. Czas poznać tych, którzy za nimi stoją, a także zaznajomić się z szerokimi możliwości personalizacji kart i gier oferowanymi przez firmę.

– Cartamundi Polska to jeden z największych licencjonobiorców na rynku. W naszym portfolio znajdują się m.in. licencje słynnych filmów Disneya, Hasbro, Star Wars i wiele innych ikon popkultury. Nasz zespół kreatywny służy wsparciem w procesie tworzenia ciekawego i unikatowego produktu. Oferujemy pełen pakiet usług, od koncepcji po realizację – podkreśla Joanna Smęder, Marketing & Sales Support w Cartamundi Polska.

Tegoroczną nowością jest My Cards – platforma internetowa, umożliwiająca dopasowanie się do potrzeb klientów firmy. To dzięki niej, można stworzyć swoją własną, niepowtarzalną talię kart np. ze zdjęciami rodziny i przyjaciół.

Produkty firmy Cartamundi Polska będzie można zobaczyć na wrześniowych targach reklamy i poligrafii reklamowej – FestiwalMarketingu.pl – 13-14 września w EXPO XXI Warszawa.

www.cartamundi.pl

 

JK