Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

Szale wełniane VENZO – pokochaj zimę!

PROMO-HOUSE, firma od ponad dwudziestu lat zajmująca się produkcją krawatów, apaszek i szali, poleca na świąteczne prezenty: szale wełniane oraz szale z domieszką włókien kaszmiru, jedwabiu i modalu.

Staranność wykończenia i detale sprawiają, że szale VENZO nie tylko wyróżniają się spośród innych i mają swój indywidualny charakter, lecz także cechuje je   najwyższa jakość. Dyskretnie elegancki design najnowszej kolekcji to dowód na to, że klasyka w dobrym wydaniu zawsze pozostaje w modzie.

– Nasza kolekcja szali została zaprojektowana tak, aby pokochać najtęższe zimy, ale również, aby nasze szale wyzwoliły trochę wzajemnego ciepła – podkreśla Tadeusz Łukasik, współwłaściel firmy PROMO-HOUSE.

Szale wełniane z kolekcji VENZO man & woman stanowią doskonały prezent, który stwarza możliwość uhonorowania swoich najlepszych klientów, pozwala w niezwykle dostojny sposób podkreślić wyjątkowość firmy, marki, wydarzenia.

Oferta działu B2B  to zarówno szale dostępne z naszej kolekcji, jak i opracowane na specjalne zamówienia indywidualne projekty w/w produktów i personalizowane opakowanie. W pracowni VENZO produkty takie tworzone są od podstaw w oparciu o oczekiwania i wymagania klienta, co stanowi gwarancję oryginalności i unikatowości wzoru.

[galeria=”1″]

Z najnowszą ofertą PROMO-HOUSE można było zapoznać się na targach reklamy i poligrafii reklamowej. FestiwalMarketingu.pl odbył się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

www.krawaty.info

JK