Logo

Event MIX

Projekt TRINITY- premiera na targach FestiwalMarketingu.pl

W najbliższą środę, podczas targów reklamy w Strefie Event Mix, które odbędą się w EXPO XXI Warszawa swoją premierę będzie miał projekt Trinity. Nowa jakość w kreowaniu, nowa jakość w projektowaniu i nowa jakość w budowaniu. Trzy firmy – Pracownia Kreativa, Eventwide oraz ZUgarden łączą swoje siły pod skrzydłami agencji Social Connect Group.

TRINITY Project skupia trzy firmy zajmujące się aranżacją przestrzeni. Każda z firm pracuje w innym zakresie, ale ich kompetencje doskonale się uzupełniają. W ten sposób klienci i przedstawiciele agencji z branży eventowej otrzymują kompleksowe rozwiązanie pracy nad projektem aranżacji przestrzeni, wykorzystując wzajemne doświadczenie oraz krzewiąc ideę współpracy branżowej. Nad całością tego wspólnego projektu czuwa Social Connect.

– Chcemy pokazać, że łączenie sił i rozszerzanie oferty ma ogromny potencjał dla nas – podwykonawców, ale również dla Klientów. Wszyscy doskonale wiemy ile zadań ma event manager podczas organizacji eventu – kreacja, ustalenia, wybór podwykonawców, a potem realizacja. Nasz projekt, czyli połączenie trzech niezwykle ważnych elementów wydarzenia  – scenografii, mebli oraz dekoracji powoduje zmniejszenie ilości podwykonawców, ale przede wszystkim spójność koncepcji. Wystarczy, że Klient powie nam w jakim stylu ma być wydarzenie i dla ilu gości, a my stworzymy dla niego projekt całości – opowiada Renata Razmuk z Social Connect, pomysłodawczyni projektu.

Pracownia Kreativa

Pracownia Kreativa to firma scenograficzna i produkcyjna z zakresu scenografii eventowej i scenicznej oraz konstrukcji marketingowych: mebli, zabudów targowych, ekspozycyjnych, konstrukcji ambientowych, elementów dekoracyjnych i artystycznych gadżetów. Pracownia Kreativa to również meble codziennego użytku, rzeźby i nowoczesny design wnętrzarski.

https://www.facebook.com/PracowniaKreativa/

Eventwide

Meble cateringowe, konferencyjne i … imprezowe! Są tak po prostu –  ładne, estetyczne i szyte na miarę. Mamy gotowe rozwiązania – z naszym eleganckim wykończeniem, albo z Waszą fantazją. Chcesz bar z menu na frontach? Proszę! A może chcesz rybki pływające w stołach? Proszę! Oto są! Konstrukcja ze stali nierdzewnej i Twój pomysł powoduje, że masz wyjątkowy i oryginalny event. Czyż nie o tym właśnie marzysz?

https://www.facebook.com/eventwide.warszawa/

ZUGarden

A teraz przyozdób to wszystko zielenią i pięknymi kwiatami… Chcesz na evencie ścianę z mchu? A może japoński ogród? Czego potrzebujesz – to Ci przygotujemy. Żywe, pachnące i wyjątkowe! Zawsze możesz tchnąć życie we wnętrze swojego biura: – ogrody wertykalne to naturalna konstrukcja składająca się z żywych roślin i posiadająca własny system nawadniania. Nie musisz pamiętać o podlewaniu i pielęgnacji kwiatów, by cieszyć się kawałkiem najprawdziwszej dżungli – nawet w zamkniętym pomieszczeniu. To my zajmujemy się nawadnianiem i pielęgnacją roślin, Tobie zostawiając swobodę cieszenia się pięknem i korzyściami, jakie przynosi Ci natura.

https://www.facebook.com/zugarden/

Social Connect Group

Nie tylko duże firmy mogą mieć dobra stronę internetową i być skuteczne w mediach społecznościowych. Razem możemy pokazać, że małe i średnie firmy też to potrafią. Dołożyć do tego event management – zarządzanie projektami, organizacja i koordynacja wydarzeń w ramach współpracy z wyspecjalizowanymi podmiotami i mamy kompleksową obsługę.

https://www.facebook.com/SCEventDesign.by.SocialConnectGroup/

Z ofertą projektu TRINITY można zapoznać się już 13 i 14 września w Strefie EVENT MIX targów FestiwalMarketingu.pl na stoisku C20, Hala I.

Wydarzenie na FB: ZOBACZ TUTAJ.

JK