Event MIX Rent Design wprowadza program lojalnościowy  

Rent Design wprowadza program lojalnościowy  

0

Dobry Zwyczaj Punkty Zliczaj – to hasło promujące nowy program lojalnościowy Rent Design. Program ruszył z początkiem września 2017 roku i skierowany jest do klientów wypożyczających meble i akcesoria z oferty firmy.

Dobry Zwyczaj Punkty Zliczaj to program stworzony z myślą o klientach firmy, polegający na zbieraniu punktów za wynajem mebli i akcesoriów dekoracyjnych oraz ich późniejszej wymianie na nagrody. Wśród nich znaleźć można zarówno praktyczne, designerskie gadżety domowe, takie jak markowe roboty planetarne, ekspresy do kawy czy ekspresy do wody gazowanej, jak również gadżety męskie i elektronikę użytkową, w tym słuchawki i głośniki. Wśród nagród znajdują się także vouchery na pobyt weekendowy dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu pod Warszawą oraz designerskie meble, w tym kultowy fotel RM 58.

Aby dołączyć do programu wystarczy założyć konto na stronie Rent Design lub wyrazić zgodę na udział w programie na istniejącym już koncie klienta. Od tego momentu każde wydane, okrągłe 10 zł na wynajem produktów Rent Design to 1 punkt dodany do konta.

– Program lojalnościowy to kolejny etap rozwoju naszej firmy. To także ukłon w stronę naszych Klientów, którym chcemy szczególnie podziękować za cykliczną współpracę i wynajem naszych mebli. Mamy nadzieję, że nagrody, które oferujemy spotkają się z entuzjazmem uczestników programu i zachęcą ich do założenia konta na naszej stronie – podsumowuje Wojciech Zbroja, Prezes Rent Design.

Szczegółowe informacje na temat programu: ZOBACZ TUTAJ.

JK