Event MIX Szykuje się najlepszy weekend świąteczny w Katowicach!

Szykuje się najlepszy weekend świąteczny w Katowicach!

138
0

Dużo atrakcji i odbywające się imprezy spowodują, że Fabryce Porcelany w dniach 9-10 grudnia będzie można poczuć wyjątkowy klimat.

Na dziedzińcu Fabryki pojawią się wystawcy, którzy zaoferują pomysły na świąteczne prezenty. Na Jarmarku nie może zabraknąć grzanego wina, przekąsek oraz dodatkowych świątecznych smakołyków. W czasie Jarmarku będzie działać Bistro Prodiż, które zapewni smakołyki. Dodatkowo do Świąt będzie można kupić żywą i pachnącą choinkę ze szkółki drzew i krzewów Szyca w Katowicach Murckach. Dodatkowo w czasie Jarmarku w sobotę o 12.00 odbędzie się zwiedzanie Fabryki z przewodnikiem. Zbiórka pod sklep „Salon w Fabryce”. Uczestnicy w ramach biletu otrzymają pamiątkowy kubek.

Osoby, które nie wiedzą, czy wybrać Jarmark na Nikiszowcu czy w Fabryce, nie muszą się zastanawiać. Zabytkowy autobus typu ogórek będzie w tych dniach jeździł pomiędzy Jarmarkami. Autobus będzie odjeżdżał o pełnych godzinach spod Fabryki i 30 minut po pełnej godzinie z Nikiszowca. Koszt przejazdu to tylko 5 zł.

Dodatkowo do Świąt Fabryka Porcelany zmieni się w Wielką Fabrykę Elfów. W poprzemysłowych wnętrzach dzieci będą wspólnie z elfami pomagały rozwiązać tajemnicę zaginionych sań Świętego Mikołaja. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 10 roku życia. Bilety są jeszcze dostępne w serwisie ebilet i w salonach sieci EMPiK. Wielka Fabryka Elfów będzie działała na terenie Fabryki Porcelany do 22 grudnia br. 

JK