Event MIX Marka Deli Catering wsparła kulinarnie Galę Tech Awards 2017

Marka Deli Catering wsparła kulinarnie Galę Tech Awards 2017

128
0
Marka Deli Catering wsparła kulinarnie Galę Tech Awards 2017

Największy plebiscyt technologiczny zakończony. Wydarzenie wsparł kulinarnie lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, marka Deli Catering.

Za nami Gala Tech Awards 2017. Kilkaset tysięcy głosów, jedenaście kategorii i tylko jeden produkt roku. Podczas uroczystej gali poznaliśmy najlepsze urządzenia i usługi w branży IT w mijającym roku. Tegoroczna edycja bez wątpienia pokazała, jak silną marką jest w Polsce Samsung –  firma zdobyła albowiem kilka ważnych nagród, w tym dla produktu roku (smartfon Galaxy S8).

O pełną obsługę cateringową i kelnerską wydarzenia wraz z aranżacją stołów oraz bufetów zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – marka Deli Catering, która specjalnie na tę  okoliczność przygotowała dorsza ceviche na pomarańczowej salsie z sałatką z glonów i marynowaną czarną soją, halibuta na chutney z mango i zielonej kolendry w kompozycji owoców granatu, a także filet wędzonej kaczki z pomarańczowo-pieprzową konfiturą, żurawiną i karmelizowanymi orzechami.

Wydarzenie odbyło się 7 grudnia br. w centrum technologii Digital Knowledge Village przy ul. Puławskiej 457 w Warszawie.

JK