Event MIX Zimowy Narodowy skończył 5 lat!

Zimowy Narodowy skończył 5 lat!

0
Zimowy Narodowy skończył 5 lat!

Największe lodowisko w Polsce po raz pierwszy wystartowało 3 stycznia 2014 roku. Do tej pory, przez 4 edycje, Zimowy Narodowy gościł ponad 1,7 mln gości! W najbliższy weekend z okazji 5. urodzin Zimowego Narodowego, goście Zimowego Miasteczka będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody przygotowane przez partnerów i organizatorów projektu.

Wraz z Nowym Rokiem Zimowy Narodowy rozpoczyna świętowanie swoich 5. urodzin. Dokładnie 3 stycznia 2014 roku odbyła się 1. edycja Zimowego Narodowego. Na płycie ówczesnego Stadionu Narodowego (dziś PGE Narodowy), powstało jedno z największych lodowisk w Polsce, które wtedy zajmowało powierzchnię ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych. Pierwsza edycja to ponad 105 000 osób przez 47 dni. Oprócz jazdy na łyżwach, goście mogli skorzystać z toru rolkarskiego, który był na płycie stadionu, skateparku, boisk do badmintona i warsztatów z najprzeróżniejszych sportów miejskich.

– Z sentymentem wspominamy pierwszą edycję Zimowego Narodowego, która była ogromnym wydarzeniem. W tym sezonie Zimowy Narodowy wystartował po raz piąty. Rozwijamy się z każdym rokiem, słuchamy, czego oczekują nasi goście i dla nich się zmieniamy. O ile przy pierwszej edycji mieliśmy tylko jedno lodowisko, teraz mamy całe Zimowe Miasteczko, na którym oprócz lodowisk mamy też górkę lodową, tory do curlingu, bumper cars, skatepark i bogatą infrastrukturę gastronomiczną. Cieszymy się, że od 5 lat Zimowy Narodowy jest tak chętnie odwiedzany przez naszych gości. Do tej pory to już ponad 1,7 mln osób! Co jest potwierdzeniem, że warszawiacy lubią aktywnie spędzać czas wolny z bliskimi właśnie tutaj – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications i organizator Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy był również miejscem wielu ciekawych imprez i inicjatyw. To właśnie w ramach Zimowego Narodowego, dwukrotnie, podczas drugiej i trzeciej edycji, odbywał się Warszawski Jarmark Świąteczny, na którym można było zakupić regionalne potrawy i zaopatrzyć się w świąteczne prezenty. Zimowy Narodowy gościł też prawdziwego św. Mikołaja z Laponii.

Dwukrotnie, w Zimowym Miasteczku, odbyły się spektakularne rewie łyżwiarskie „Kings On Ice” i „Kings On Ice. Tribute to Chopin”, w których wzięli udział najlepsi łyżwiarze świata – Jewgienij Pluszczenko, Stephane Lambiel, Irina Slutskaya, Adelina Sotnikowa.  Podczas „Kings On Ice. Tribute to Chopin” gwiazdy wystąpiły do muzyki Fryderyka Chopina w aranżacji Włodka Pawlika.

Od samego początku trwania Zimowego Narodowego, można było korzystać z eventów specjalnych, m.in. dedykowanych slotów „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”, czy zajęć dla dzieci, które odbywają się w każdy weekendowy poranek, prowadzonych przez instruktorów z Ice&Fun. Zimowy Narodowy od kilku sezonów jest również miejscem  „WF-u na Zimowym Narodowym” organizowanego przez fundację Marcina Gortata, Motomikołajek, czy Czerkawski CUP.

Z okazji 5. urodzin, w najbliższy weekend, Zimowy Narodowy przygotował konkursy z wiedzy o tym projekcie, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez organizatorów i partnerów Zimowego Miasteczka.

ZIMOWY NARODOWY

2 grudnia 2017 – 11 marca 2018

www.zimowynarodowy.pl

JK