Event MIX MPI Poland Chapter podsumowuje I kwartał programu edukacyjnego MPEC

MPI Poland Chapter podsumowuje I kwartał programu edukacyjnego MPEC

68
0
MPI Poland Chapter

Koniec roku to czas podsumowań. Stowarzyszenie MPI Poland Chapter zakończyło pierwszy cykl spotkań edukacyjnych „Meeting Professional ExellenceClasses” z obszaru LUDZIE. Warsztat „Labirynt Osobowości – jak budować długoterminowe relacje, mimo dzielących nas różnić” obywał się w ostatnim kwartale 2017 roku w trzech miastach w Polsce, co umożliwiło rozwój, edukację i integrację branży a także możliwość pozyskania informacji o MPI oraz działalności tego wiodącego światowego stowarzyszenia globalnie.

Wszystkie spotkania prowadzone były w duchu edutainment. Głównym założeniem projektu MPI Poland Chapter jest rozwój kompetencji uczestników spotkań. Ćwiczenia budujące umiejętności komunikacyjne zostały poprowadzone przez międzynarodowego trenera, coacha i konsultanta – Katarzynę Wolską.

Projekt MPI Poland Chapter skierowany został przede wszystkim do Profesjonalistów Branży Spotkań zarówno z agencji, jak i korporacji, nie pomijając przy tym ich kluczowych dostawców. Warsztaty z rozwoju kompetencji komunikacyjnych cieszyły się w ogromnym zainteresowaniem, a sami uczestniczy docenili ciekawą tematykę – w ich odczuciu – dobrze dopasowaną do życiowych czy zawodowych sytuacji.

– To były ciekawe szkolenia, z których wyniosłam bardzo przydatne umiejętności – podkreśla Monika Klimont z Amway Polska.

W podobnym tonie wypowiada się także Jan Uniaż reprezentujący na warsztatach firmę Prudential. – Świetnie przeprowadzone szkolenie, w którym udział był bardzo wartościowym doświadczeniem. Poznając model Insight Discovery, można zrozumieć co przeszkadza nam w komunikacji z ludźmi, lepiej poznać osoby, z którymi współpracujemy, a także dowiedzieć się czegoś więcej o sobie – podkreśla.

Warsztat „Labirynt Osobowości” począwszy od października odbył się w Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Grand Kraków Hotel oraz Hotelu Haffner w Sopocie, dzięki czemu przedstawiciele branży MICE mogli skorzystać z zaproszenia w dogodnym dla nich terminie i lokalizacji.

Bardzo ważnym elementem w realizacji warsztatów było wsparcie takich lokalnych jednostek z poszczególnych miast jak Kraków Convention Bureau czy Gdańsk Convention Bureau.

– Niezmiernie się cieszymy, że takie podmioty jak KCB i GCB zaangażowały się w nasz projekt i objęły wsparciem branżowym a także merytorycznym program MPEC. Dzięki takiej współpracy mogliśmy dotrzeć do szerszej grupy odbiorców i potencjalnych zainteresowanych aktywną działalnością na rzecz rozwoju przemysłu spotkań w Polsce – podkreśla Marta Kicler, Prezes MPI Poland Chapter.

Stowarzyszenie MPI Poland Chapter, zgodnie z rocznym harmonogramem MPEC, kontynuuje ten interaktywny projekt rozwojowy. Jego druga część – tym razem  z obszaru „NARZĘDZIA” – zostanie zainaugurowana 29 stycznia 2018 w Poznaniu w wyjątkowym, kreatywnym centrum eventowym – Concordia Design. Patronat branżowy nad spotkaniem objęło Poznań Convention Bureau. Organizatorzy liczą na podobną frekwencję i odbiór wydarzenia ze strony branży MICE z Poznania i okolic jak dotychczas miało to miejsce w Warszawie, Krakowie i Sopocie.

Więcej informacji na temat spotkania w Poznaniu: ZOBACZ TUTAJ.

JK