Logo

Event MIX

Biznes na stoku! KamPas Sport Business Ski Cup 2018

Pogoda płata figle, ale organizatorzy biznesowych zawodów narciarskich dla firm KamPas Sport Business Ski Cup się nie poddają i przenoszą zawody na stok Mosorny Groń w miejscowości Zawoja.

Już z końcem stycznia odbędą się wyjątkowe, drużynowe zawody narciarskie KamPas Sport Business Ski Cup – Mistrzostwa Firm w Slalomie Równoległym.

Zawody charakteryzuje świetna zabawa na stoku, walka do ostatniej bramki, niesamowite emocje i nagroda główna w wysokości 1500 złotych! Organizatorem wydarzenia jest Agencja Fotografii Sportowej KamPas Sport.

– Postanowiłem stworzyć swój event biznesowy, ale inny niż wszystkie. Chciałbym, by pracownicy firm wyszli zza biurek, by się poruszali na świeżym powietrzu. Ideą zawodów jest integracja ludzi z różnych branż w celach biznesowych i świetna zabawa na stoku. Przyjazd na zawody zadeklarowali fani narciarstwa z różnych branż (budowlana, farmaceutyczna, lekarska, IT, finansowa, prawnicza, spożywcza, sportowa i innych). Ten event to kapitalna okazja do nawiązania znajomości biznesowych. Będą zawodnicy z firm z okolic Wisły, Bielska-Białej, ze Śląska i Małopolski, ale również z Warszawy – mówi Kamil Pastusiak z Agencja Fotografii Sportowej KamPas Sport.

Co wyróżnia imprezę:
– biznesowy charakter,
– trybuna dla kibiców – będą animacje i zabawy z DJ-em,
– nagroda 1500zł za zdobycie I miejsca,
– 3 osobowe teamy firmowe (1 kobieta i 2 mężczyzn),
– profesjonalna fotorelacja z trasy,
– film z zawodów,
– telebim.

Rejestrować 3 osobowe teamy można TUTAJ.

Strona FB – kliknij TUTAJ.

Regulamin dostępny TUTAJ. 

Katalog OOH event! objął swoim patronatem to wydarzenie.

MW