Gadżety reklamowe Nowości od BK Pro na targach PSP

Nowości od BK Pro na targach PSP

44
0

Firma oferująca wysokiej jakości gadżety reklamowe prezentuje swoje nowości produktowe.

Żelki reklamowe w opakowaniu z nadrukiem Give away Collection – to jedna z propozycji BK Pro. Połączenie żelków i technologii GAC daje pyszny smak i unikalny, inny nadruk na każdej torebce. Ta i inne produkty można znaleźć w katalogu Słodkości Reklamowych. To pomysł na wyjątkowo smaczną promocję. Żelki, czekolady, ciasteczka, przekąski… wszystko co pyszne!

Kubek termiczny Premium 250ml to plastikowy kubek z podwójnymi ściankami oraz szczelnym wieczkiem z otworem do picia. Idealny na małą kawę w drodze.

Ten i inne artykuły promocyjne można znaleźć w katalogu Made in Germany. To najwyższej jakości gadżety reklamowe produkowane w Europie. Pudełka śniadaniowe, ślizgacze, frisbee oraz wiele innych, wyjątkowych gadżetów z nadrukiem.

Z ofertą BK Pro będzie można zapoznać się podczas Promo Show Professional, 7-8 lutego 2018 r. w Warszawie w hotelu Novotel Centrum. Bezpłatna rejestracja (tylko dla agencji reklamowych) trwa do 29 stycznia br.

Formularz rejestracji: TUTAJ. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, można rejestrować się już tylko na drugi dzień targów (8 lutego br).

www.bk-pro.pl

www.promoshowprofessional.pl

JK