Event MIX Rusza pierwsza w Polsce zautomatyzowana platforma rentalowa w branży video / audio...

Rusza pierwsza w Polsce zautomatyzowana platforma rentalowa w branży video / audio / lighting / rigging

0
Rusza pierwsza w Polsce zautomatyzowana platforma rentalowa

W pełni zintegrowany system uruchomiła właśnie firma ARAM. Dzięki niej firmy zajmujące się obsługą techniczną imprez mogą samodzielnie wybrać sprzęt, które chcą wypożyczyć i jednym kliknięciem wysłać zapytanie, które automatycznie jest dekodowane przez system magazynowy A-RENTAL.

Następnie po sprawdzeniu dostępności i przyznaniu rabatu osoba odpowiedzialna za wypożyczenia ze strony ARAM może szybko i sprawnie wysłać ofertę.

Poza przyspieszeniem przetwarzania zapytań ofertowych, takie rozwiązanie ma na celu, pokazanie branży eventowej jak ogromnymi zasobami sprzętowymi dysponuje firma ARAM. – Jak mówi Rafał Mrzygłocki, wielu naszych klientów nie zdaje sobie sprawy co mamy w magazynie, a często potrzeba kolejnego konwertera, pilota do prezentacji czy nietypowego miksera. Zależało nam na stworzeniu rozwiązania które nie jest osobym portalem, ale które jest w pełni zintegrowane z naszym magazynem.

Platforma jest przeznaczona wyłącznie do zarejestrowanych partnerów, firmy techniczne już mogą wysyłać zgłoszenie na stronie www.a-rental.pl i po przejściu weryfikacji, uzyskują dostęp do pełnej jej funkcjonalności i cen. Dodatkowym atutem jest, że bez rejestracji wszyscy mogą przeglądać dostępny sprzęt, a więc jest to dodatkowe narzędzie dla agencji eventowych i klientów indywidualnych którzy mogą podejrzeć jakie są obecnie nowości sprzętowe.

AK