Event MIX Nowe domki Nature Homes w resorcie wypoczynkowym Tropical Islands

Nowe domki Nature Homes w resorcie wypoczynkowym Tropical Islands

50
0
Nowe domki Nature Homes

Resort Tropical Islands niedaleko Berlina wzbogacił się o kolejne domki wypoczynkowe – nowe, większe Nature Homes są położone wśród zieleni, w odległości 10-minutowego spaceru od tropikalnej hali.

To oferta dla tych, którzy chcieliby do woli korzystać z krainy egzotycznych atrakcji wraz ze strefą zewnętrzną, a wieczorem cieszyć się spokojem własnego domku wakacyjnego w otoczeniu lasów i wrzosowisk. W Nature Homes natura jest na wyciągnięcie ręki dzięki nowym oknom panoramicznym oraz tarasom. Bliskość przyrody nie oznacza jednak rezygnacji z wygód i komfortu, wręcz przeciwnie – domki wyposażone są we wszelkie możliwe udogodnienia, dzięki którym pobyt w nich staje się prawdziwą przyjemnością. Posiadają salon z kuchnią oraz część sypialną, złożoną z dwóch sypialni z dużymi, podwójnymi łóżkami hotelowymi (kontynentalnymi). W salonie znajduje się telewizor plazmowy oraz rozkładana sofa, na której mogą wygodnie spać jeszcze dwie osoby. Łącznie domek może pomieścić do 6 osób.

Nature Homes to luksusowy wariant już istniejących i cieszących się dużą popularnością Mobile Homes. Dzięki dodatkowym dziesięciu metrom kwadratowym Nature Homes oferują przede wszystkim więcej miejsca dla rodzin, grup przyjaciół, a także partnerów biznesowych. Dodatkowym atutem jest druga łazienka – więcej prywatności i jeszcze większy komfort korzystania dla wszystkich gości. Są w nich również dwie osobne toalety.

W części jadalnej z kuchnią goście znajdą kuchenkę z płytą ceramiczną i czterema stanowiskami do gotowania, piekarnik, kuchenkę mikrofalową z funkcją grillującą, zmywarkę oraz wszelkie niezbędne sprzęty i naczynia potrzebne do wspólnego gotowania. Amatorów grillowania na łonie przyrody ucieszy grill elektryczny na tarasie.

Luksusowe Nature Homes są oczywiście ogrzewane, co oznacza, że można z nich korzystać niezależnie od pogody i pory roku.

MW