Event MIX OOH magazine z powiększonym działem EVENT

OOH magazine z powiększonym działem EVENT

0
OOH magazine z powiększonym działem EVENT

Dział EVENT w OOH magazine rośnie w siłę. Pojedyncze artykuły na temat rynku eventowego pojawiały się w kwartalniku już w 2016 roku. Liczba stron zwiększała się systematycznie z numeru na numer.

W ostatnim czasie redakcja otrzymała liczne zapytania na temat działu EVENT. W związku z dużym zainteresowaniem, zespół postanowił powiększyć dział o kilkanaście dodatkowych stron.

Wiodącym tematem kwietniowego numeru jest marketing w branży sportowej i fitness. Będzie można przeczytać między innymi o kampaniach prozdrowotnych, znajdzie się także sporo ciekawych wywiadów, między innymi ze współzałożycielem marki Foods by Ann – Pawełem Ciuraj, z marketingiem marki adidas, PKO, Runmageddon, Kinga Pienińska. Kwietniowy numer to równiez obszerny dział POS, który skupi najlepsze firmy z branży. W dziale event natomiast będzie można przeczytać między innymi o eventach na obiektach sportowych i zasadach ich organizacji, a także o fitness cateringu.

Co kwartał każdy marketingowiec i event manager będzie miał pod ręką kompendium wiedzy na tematy, które go interesują.

Poprzedni nr OOH magazine można zobaczyć TUTAJ.

We wrześniu z kolei, podczas 10., jubileuszowej edycji targów FestiwalMarketingu.pl ze Strefą EVENT, będzie miało swoją premierę kolejne wydanie katalogu OOH event!

Ostatnia edycja katalogu: KLIKNIJ

MW