Event MIX Teatr Kamienica gospodarzem wyjątkowej gali Miss Warszawa 2018

Teatr Kamienica gospodarzem wyjątkowej gali Miss Warszawa 2018

50
0
590_443_crop_news_img-9136

Piękne kobiety, niezwykłe wnętrza i show na scenie – tak w skrócie opisać można finał konkursu Miss Warszawy 2018, który odbył się 26 marca w Teatrze Kamienica. Na czerwonym dywanie w Kamienicy, jak zwykle pojawiło się wiele gwiazd. Udział w wydarzeniu wzięło blisko 400 osób. 

Historyczne wnętrza Teatru Kamienica na ten wieczór zmieniły się w niesamowitą przestrzeń eventową. Ścianka dla gwiazd we foyer, klimatyczne sale bankietowe, a na scenie Orla – modowy wybieg – taka aranżacja przestrzeni pokazała wielkie możliwości zabytkowego budynku przy Al. Solidarności w Warszawie.

Najpiękniejsze warszawianki zaprezentowały się między innymi w sukniach ślubnych projektu Patrycji Kujawy w bieliźnie, kreacjach wieczorowych Doroty Goldpoint, a także w kostiumach kąpielowych. Na scenie, oprócz 18 kandydatek do tytułu Miss Warszawy wystąpiła grupa taneczna Next Tomasza Barańskiego, a także tancerze znani z programu „Taniec z Gwiazdami”. Galę poprowadził Krzysztof Ibisz, natomiast gwiazdą wieczoru była Sarsa.

Jury, w którego składzie znaleźli się między innymi: aktor i reżyser, dyrektor Teatru Kamienica Emilian Kamiński, aktorka Izabela Trojanowska, a także dziennikarka Mariola Bojarska–Ferenc jako najpiękniejszą wybrało Palomę Żochowską.

Pełen piękna i elegancji wieczór będzie można obejrzeć już 11 marca o godz. 20.15 w telewizji Superstacja, która była patronem medialnym tego wydarzenia.

JK