Event MIX Weekend Kobiet w hotelu Novotel Kraków Centrum z Radiem Kolor

Weekend Kobiet w hotelu Novotel Kraków Centrum z Radiem Kolor

45
0
590_443_crop_news_dzien-kobiet-z-novotel-krakow-centrum

Wiele osób twierdzi, że Dzień Kobiet powinien być obchodzony cały rok, natomiast nie zawsze jest to możliwe. Chcąc, aby ten czas stał się dla kobiet szczególny i chociaż odrobinę dłuższy, Hotel Novotel Kraków Centrum zorganizował na antenie Radia Kolor konkurs, w którym do wygrania jest romantyczny weekend dla dwojga w Krakowie.

Konkurs przeprowadzany wraz z Radiem Kolor pod hasłem „Weekend Kobiet” skierowany jest do par, które chciałyby spędzić ze sobą więcej czasu i celebrować Dzień Kobiet w Krakowie. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać numer telefonu do siebie oraz partnera/partnerki na adres e-mail: konkurs@radiokolor.pl i oczekiwać na kontakt. Codziennie rano w audycji „Mobilizacja”, w godzinach między 6:00 a 10:00, wylosowanej parze zostanie zadany ten sam zestaw pytań. Zwycięży duet, który udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi. Zabawa trwa od poniedziałku, 5 marca, a rozwiązanie nastąpi, zgodnie z ideą przewodnią konkursu, w Dzień Kobiet.

Na autorów największej ilości poprawnych odpowiedzi czeka wyjątkowy weekend w hotelu Novotel Kraków Centrum. Położony w sercu miasta, tuż obok bulwarów wiślanych, gwarantuje spędzenie niezapomnianych chwil w Krakowie.

Wirtualna wycieczka po hotelu – KLIKNIJ.

MW