Event MIX Hotel Indigo Warsaw – nowy butikowy hotel w sercu Warszawy

Hotel Indigo Warsaw – nowy butikowy hotel w sercu Warszawy

42
0
590_443_crop_news_17884315-710095385838538-5189666686810484870-n

W ubiegłym roku stolica wzbogaciła się o wyjątkowy obiekt hotelowy. Hotel Indigo, to nowa w Polsce międzynarodowa marka butikowych hoteli wysokiej klasy InterContinental Hotels Group, dedykowana gościom biznesowym i turystycznym.

To drugi obiekt pod marką Indigo otwarty w Polsce. Znajduje się w budynku zabytkowej miejskiej rezydencji Brancickich z początku XX wieku przepełnionej historią. Hotel Indigo Warsaw**** zlokalizowany jest przy modnej ulicy Nowy Świat, w centrum tętniącej życiem Warszawy.
Smolna 40, w której znajduje się Hotel Indigo Warsaw, to niezwykły budynek w wyjątkowym otoczeniu. Wzniesiony w 1903 roku miał stanowić rezydencyjną część kompleksu sąsiadujących kamienic. Od początku jej istnienia, eklektyczna kamienica zachwycała wspaniałymi zdobieniami i pałacowym wnętrzem. Odbudowana po zniszczeniach wojennych Kamienica Branickich, to ikoniczny zabytek Warszawy.

W zabytkowych wnętrzach znajduje się nowoczesne, designerskie i komfortowo wyposażone pokoje oraz przestrzenie konferencyjne, które mogą być doskonałym miejscem dla kreatywnych spotkań biznesowych i wydarzeń.

Do dyspozycji gości obiekt oferuje:

– 60 komfortowych, designerskich pokoi i apartamentów

– przestrzeń konferencyjno-eventową o łącznej powierzchni 380 mkw.

– parking

– bezpłatną 24-godzinną Strefę Relaksu z siłownią, sauną i łaźnię parową

– program IHG Rewards Club bogaty w przywileje

– usługę transportu i wycieczek po Warszawie i Polsce

Mimo że Hotel Indigo Warsaw działa od niespełna roku, został już doceniony branżę. Podczas marcowych targów Interior Design Forum 2018 w Warszawie obiekt nagrodzono w konkursie na najlepsze aranżacjecje wnętrz hotelowych w naszym kraju. Jurorzy w swoich ocenach brali pod uwagę zarówno atrakcyjność wnętrza, unikatowość projektu, jak i jego dopasowanie do charakteru miejsca, w którym się znajduje.

Źródło:

www.indigowarsaw.com/pl

JK