Event MIX Namioty stretch – czarny koń na eventowym rynku

Namioty stretch – czarny koń na eventowym rynku

0
590_443_crop_news_1d

Niesamowity design, niezliczona ilość konfiguracji, szybka i prosta instalacja, wytrzymałość, wodoodporność, spełnianie rygorystycznych norm bezpieczeństwa to tylko niektóre z cech wyróżniających namioty stretch RHI firmy Ukoo na tle tradycyjnych namiotów. Branża pokochała namioty stretch, a ich nieograniczony potencjał i zalety doceniła również kapituła konkursu MP Power Awards.

Ukoo jest wyłącznym, polskim dystrybutorem namiotów stretch, produkowanych przez firmę RHI. Oferta cieszy się rosnącą popularnością wśród organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń. Coraz częściej dostrzegają oni przewagę namiotów RHI nad innymi, dostępnymi na rynku. Z pomocą Ukoo realizowane są wielkie otwarcia, konferencje prasowe, premiery produktów, spotkaniach biznesowe, bankiety i przyjęcia prywatne. Dzięki namiotom stretch każda z realizacji posiada swój własny, wyjątkowy styl, staje się prestiżowa, oryginalna i nie do podrobienia.

Jedną z wielu zalet jest bardzo mocna, elastyczna i wodoodporna tkanina nowej generacji,  którą można instalować na nieskończoną ilość sposobów uzyskując nieograniczoną ilość kształtów. Dodatkowo namioty RHI mają charakter modularny, co pozwala łączyć je ze sobą i tworzyć powierzchnie na imprezy, w których uczestniczą setki, a nawet tysiące gości.

Minimalistyczna, elegancka bryła namiotu znakomicie komponuje się z każdym rodzajem krajobrazu, dając poczucie harmonii. Preferowanym modelem namiotów stretch prezentowanym przez Ukoo jako standardowe są namioty perłowobiałe oraz chino/khaki. To właśnie te kolory najlepiej komponują się z otoczeniem. Jednak na życzenie klienta produkowane są modele w każdym kolorze.

Namioty stretch można wykorzystać podczas każdej pogody. Wytrzymują huraganowe porywy wiatru, 4-centymetrową warstwę śniegu oraz temperaturę do – 15 C, a co najważniejsze można je otworzyć na piękne krajobrazy lub też zakryć przed deszczem lub wiatrem. Co więcej namiot stretch nadają się do rozłożenia na dowolnym terenie i powierzchni. W portfolio Ukoo znajdują się eventy m.in. na wodzie, plaży, terenie pagórkowatym, na dachu, tarasie czy też pływającej barce. Dla zespołu Ukoo nie ma tu żadnych ograniczeń.

– Organizatorzy eventów coraz częściej wychodzą poza utarte schematy. Zniknął strach i ograniczenia co do miejsca i stylu w jakim mogą odbywać się planowane wydarzenia. Poza tym nasi klienci stają się coraz bardziej otwarci na różnorodność i w związku z tym oczekują innowacyjnych rozwiązań. – mówi Renata Szostak, właściciel i Dyrektor Zarządzający Ukoo Poland. – W ubiegłym roku od maja do września zrealizowaliśmy kilkadziesiąt eventów. Polska jest pięknym krajobrazowo krajem o zróżnicowanej przyrodzie – doskonałym do organizowania „imprez z widokiem” do których to wręcz stworzone są namioty stretch. – podkreśla Renata Szostak.

Cieszące się rosnącą popularnością namioty stretch RHI zostały dostrzeżone również przez jury konkursu MP Power Awards poświęconego branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Kapituła nominowała namioty stretch RHI znajdujące się w ofercie Ukoo w nowej części konkursu – MP Power Produkt, w której poszukiwany jest produkt eventowy roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas gali MP Power Night. Do tej części konkursu można zgłaszać produkty, atrakcje, usługi, które mogą stać się częścią programu eventu i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie. Jury konkursu poszukuje ciekawych i oryginalnych propozycji, których potencjał może w znaczący sposób uatrakcyjnić program wydarzenia i być zapamiętany przez jego uczestników.

MW