Event MIX EXPO KRAKÓW w SBE

EXPO KRAKÓW w SBE

0
590_443_crop_news_katarzyna-marciszyn-male

Do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyło Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków – jeden z największych w południowej Polsce, nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy, zaprojektowany z myślą o organizacji targów, wydarzeń branżowych, kongresów i różnego rodzaju imprez.

W Stowarzyszeniu obiekt reprezentuje Katarzyna Marciszyn, która mówi – Wszystkie przestrzenie w EXPO Kraków są czyste i przejrzyste, zaprojektowane tak, by nie ograniczać wyobraźni organizatorów. Wartością dodaną jest wsparcie naszego zespołu podczas realizacji każdego eventu.

– W imieniu naszego nowego członka zapraszam do organizacji wyjątkowych wydarzeń w południowej Polsce. W tym regionie działają od kilku lat regionalni ambasadorowie SBE gromadząc firmy z branży eventowej. Obecność EXPO Kraków dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój świadomości profesjonalnego organizowania wydarzeń i edukacji w tym zakresie w Polsce – mówi Dagmara Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Wyłącznym właścicielem i operatorem EXPO Kraków jest firma Targi w Krakowie, największy na południu kraju i trzeci w Polsce organizator targów i kongresów.

MW