Event MIX Ostatnie wolne stoiska w Strefie EVENT MIX targów reklamy

Ostatnie wolne stoiska w Strefie EVENT MIX targów reklamy

0
590_443_crop_news_banner-cover-strefa-event-800x600.png

Już po raz trzeci w ramach FestiwalMarketingu.pl zaprezentują się dostawcy branży eventowej. W Strefie EVENT MIX zostało tylko kilka wolnych powierzchni wystawienniczych.

Branża eventowa już we wrześniu spotka się w ramach FestiwalMarketingu.pl. Strefa EVENT MIX to wyjątkowe wydarzenie, które jest unikalnym połączeniem strefy wystawienniczej oraz prelekcji. Gromadzi praktyków i autorytety w branży. Służy wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym.

W Strefie EVENT MIX będzie można spotkać się z przedstawicielami hoteli, obiektów konferencyjno-targowych, a także dostawcami techniki scenicznej, wyposażenia, atrakcji oraz gadżetów na event. Strefa cieszy się dużym zainteresowaniem, ponad 80 proc. stoisk w sektorze event zostało już wyprzedanych.

– Cieszymy się, że pomysł na naszą formułę wydarzenia łączącego specjalną strefę wystawienniczą i prezentację oferty najlepszych dostawców dla branży eventowej z częścią konferencyjną spotkał się z uznaniem branży – podkreśla Andrzej Kuczera, Dyrektor Generalny w OOH event!

W ramach trzeciej edycji konferencji EVENT MIX ponownie tematem wiodącym będzie skuteczność event marketingu. Wydarzenie ma również zintegrować branżę eventową z marketerami oraz obsługującymi ich domami mediowymi i agencjami, jak również budować dobre relacje na linii dostawcy – klient.

Przypominamy relację filmową z ubiegłorocznej edycji:

Partnerami strategicznymi wydarzenia zostali: EXPO XXI WarszawaTSE Grupa i Deli Catering.

Partnerami medialnymi konferencji EVENT MIX są: MeetingPlanner.plTHINK MICE, MICE Polandeventmanagement.pl

Podczas 10., jubileuszowej edycji targów FestiwalMarketingu.pl, ktore odbędą się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa, będzie miało swoją premierę kolejne wydanie katalogu OOH event! Wydawnictwo to swoiste kompendium wiedzy dla branży eventowej.

Ostatnia edycja katalogu: ZOBACZ TUTAJ.