Event MIX BEAT THE BOX – najlepszym produktem eventowym 2017 roku!

BEAT THE BOX – najlepszym produktem eventowym 2017 roku!

0
BEAT THE BOX – najlepszym produktem eventowym 2017 roku!

Interaktywny projekt teambuildingowy otrzymał prestiżową nagrodę MP Power Awards.

Jak podkreślają autorzy projektu z firmy Exprofesso:

– Jesteśmy dumni z otrzymania kolejnej prestiżowej nagrody MP Power Awards. Dziękujemy za zaufanie, jakim po raz kolejny obdarzyło nas Jury konkursu. To wielkie wyróżnienie i zaszczyt, które traktujemy jako zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy. Duże ukłony kierujemy także w stronę naszych partnerów z Catalyst Global Teambuilding i wspaniałych klientów. To dla Was tworzymy i krzewimy ideę Edutainment. Ta nagroda jest głównie Waszym osiągnięciem.

Beat the Box to spójna koncepcja budowania zespołowości. Uczestnicy naszego wyzwania łączą swoje umiejętności i wspólnymi siłami szukają sposobu na zatrzymanie nieubłaganie tykającego zegara.

A wszystko rozpoczyna się od tajemniczej wiadomości wideo, w której dziwny głos rzuca wyzwanie uczestnikom gry. Każdy zespół staje przed metalową skrzynią. W jej środku znajdują się cztery pudełka, z których każde zawiera tajemnicę do odkrycia. Uczestnicy mają ograniczoną ilość czasu na rozwiązanie zagadek, zadań i łamigłówek, a co najważniejsze – zatrzymanie odliczania. Aby wygrać grę, należy przed upływem czasu wpisać kod do elektronicznego zamka szyfrowego.

Zwycięskie zespoły łączą swoje różnorodne indywidualne umiejętności, rozwiązując szereg postawionych przed nimi wyzwań. Uczestnicy uczą się pracować wydajnie i efektywnie – co ważne –  w ograniczonym przedziale czasowym. Beat the Box jest aktywnością, która buduje dobre relacje w zespole. W czasie rozgrywki zespoły muszą ze sobą współpracować, odkrywając tym samym prawidłowy kod poprzez połączenie ze sobą uzyskanych wcześniej wskazówek.

Główne korzyści biznesowe:

– rozpoznawanie mocnych stron

– działanie pod presją czasu

– rozwiązywanie problemów

– rozwój współpracy

– wyjście poza stereotypy

Interaktywny projekt teambuildingowy to jakość sama w sobie!

www.exprofesso.pl

www.catalystteambuilding.pl