Event MIX Digital Knowledge Village ze statuetką Event Venue podczas gali MP POWER AWARDS

Digital Knowledge Village ze statuetką Event Venue podczas gali MP POWER AWARDS

0
590_443_crop_news_grupowe

Podczas piątkowej gali MP POWER AWARDS Digital Knowledge Village zdobył statuetkę w kategorii Event Venue – miejsce z najwyższym potencjałem eventowym.

W kategorii MP Power Venue zaprezentowane zostały miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem. Nagrody zostały przyznane w kategoriach Event, Biznes, Multi i Unique. Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, oceniło możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania skierowane do branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

– Jesteśmy dumni, że mogliśmy angażować się we wszystkie wspaniałe realizacje wraz z naszymi Klientami, które doprowadziły nas na najwyższy stopień podium. Potencjał ten wykorzystujemy i będziemy wykorzystywać dla satysfakcji naszych Klientów. Nagroda MP Power Awards w kategorii Event Venue jest dla całego Zespołu Digital Knowledge Village ogromnym wyróżnieniem, ale też i zobowiązaniem. Dodała nam skrzydeł, ale obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach. Jesteśmy zaszczyceni i bardzo szczęśliwi, że nasza przestrzeń została doceniona przez branżę i wskazana jako miejsce do organizacji wyjątkowych wydarzeń. Bo miejsce ma znaczenie…  – mówi Monika Nowacka-Sahin, Dyrektor Zarządzający Digital Knowledge Village. – Przed nami kolejny rok pełen wyzwań. Takie wyróżnienie jest dla nas ogromną dawką motywacji do dalszych działań. Wierzymy, że będziecie nam w nich towarzyszyć – dodaje.