Logo

Event MIX

Nosalowy Dwór Resort & SPA po raz kolejny zwycięża w konkursie MP Power Awards

Już po raz drugi z rzędu kapituła konkursu MP Power Awards uznała Nosalowy Dwór Resor & SPA za obiekt wyróżniający się wśród obiektów dedykowanych  organizacji eventów i wydarzeń MICE w Polsce. Po zeszłorocznym sukcesie w kategorii Kongres venue, jury przyznało Nosalowy Dwór Resort & Spa zwycięstwo w kategorii Multi venue.

Obiekt oceniano przede wszystkim ze względu na możliwości łączenia różnych form spotkań w jednym miejscu, a co się z tym wiąże, również możliwości techniczne i logistyczne oraz elastyczność wobec organizatorów eventów.

Kapituła dostrzegła szerokie spektrum możliwości resortu i doceniła nie tylko potencjał, jakim dysponuje, ale i profesjonalizm, z jakim podchodzi do każdego organizowanego wydarzenia.

Nosalowy Dwór Resort & SPA jest obecnie największym kompleksem konferencyjno-eventowym w Zakopanem i na południe od Krakowa. Posiada 23 sale konferencyjne, pozwalające na organizację eventów o różnej wielkości i specyfice, w tym największe w regionie Centrum Kongresowe GERLACH, mogące pomieścić do 1200 osób; blisko 2000 m² terenów zewnętrznych, z wiatami grillowymi oraz znakomitą infrastrukturę hotelową w standardzie od 3 do 5 gwiazdek. Resort jest również organizatorem największych wydarzeń własnych w regionie, takich jak cykl koncertów Nosalowy Akustycznie, pokazów mody – Fashion Day Zakopane, czy widowisk sportowych, jak Gala Boksu Zawodowego.

www.nosalowy-dwor.eu