Event MIX Merliniego w gronie najlepszych restauracji Fine Dining Week 2018

Merliniego w gronie najlepszych restauracji Fine Dining Week 2018

0
Merliniego w gronie najlepszych restauracji Fine Dining Week 2018

Za nami 4. już edycja wydarzenia Fine Dining Week. W tym roku, w gronie najlepszych restauracji według Plebiscytu gości Fine Dining Week 2018, znalazła się Restauracja Merliniego.

Fine Dining Week to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie na kulinarnej mapie. W tym roku po raz pierwszy odbyło się ono w czterech miastach, skupiając przeszło czterdzieści lokali w skali ogólnopolskiej. W Warszawie, wśród wyselekcjonowanego grona uczestników, znalazły się takie restauracje, jak  Amber Room, Bez Tytułu, N31 by Robert Sowa czy Merliniego.

W tegorocznej edycji, w gronie najlepszych restauracji według Plebiscytu Gości Fine Dining Week 2018, znalazła się restauracja Merliniego.

–  To dla Nas ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie trzech najlepszych w plebiscycie fości Fine Dining Week 2018. Fine dining to w końcu mistrzostwo w kreowaniu smaku dla najbardziej wymagających. Tym bardziej dziękujemy za wyróżnienie tym wszystkim, którzy postanowili nam zaufać w tej materii. Oznacza to, że nie zawiedliśmy ich oczekiwań – mówi Bartłomiej Czerwiński, właściciel Merliniego.

Warto podkreślić, iż restauracja Merliniego to kultowe miejsce dla miłośników jedzenia i wina, specjalizujące się w stekach i owocach morza. Jej właściciel, Bartłomiej Czerwiński, to uznany i wieloletni szef kuchni, wyróżniony dyplomem jednej z najlepszych szkół gastronomicznych na świecie (tj. Instytutu Paula Bocuse we Francji). Co ważne, lokal jest rekomendowany i stale obecny w przewodniku Michelin.