Wydarzenia Inauguracja III obszaru projektu MPI Poland Chapter – MPEC

Inauguracja III obszaru projektu MPI Poland Chapter – MPEC

0

We wtorek 4 kwietnia w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel odbył się pierwszy warsztat z kolejnego już obszaru projektu edukacyjnego „Meeting Professional Excellence Classes”.

Tym razem MPI wkracza w POTENCJAŁ wraz w wyjątkową tematyką sprzedaży „Naucz Klientów kupować – czyli jak Ty możesz zarządzać procesem zakupowym u Twojego Klienta”. Warszawska edycja wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze względu na tematykę, ale także na wyjątkowego trenera – Wojciecha Herrę.

MPI Poland Chapter stawia ogromny nacisk na dynamiczną formę organizowanych przez siebie warsztatów, dlatego zaangażowanie uczestników jest istotnym elementem powodzenia każdego szkolenia. MPI niezmiernie się cieszy, iż to właśnie Wojciech Herra może się dzielić swoją olbrzymią wiedzą oraz doświadczeniem przekładając je na konkretne branżowe przykłady. – Charyzmatyczny i energiczny prowadzący Wojciech Herra zwrócił naszą uwagę na najważniejsze aspekty pracy z  klientem w branży MICE – wartości dodane – nie cena, powinny być determinantą naszych sukcesów w pracy z klientami. Otrzymaliśmy porządną dawkę wiedzy, dzięki której nasz praca stanie się bardziej efektywna i nastawiona na bardzo dobre rozpoznanie potrzeb klienta– podkreśla Marcin Marczak, Business Development Manager/MICE Department Weco-Travel Sp. z o.o.

Uczestniczy spotkania mieli także okazję spróbować specjalności Mazurkas Catering 360°, który przygotował dla gości wyselekcjonowane menu degustacyjne, jak również zwiedzić wyjątkowe miejsce w Hotelu Mazurkas, którym jest magazyn scenografii. W ramach tzw. konferencyjnego „icebreakera” goście spotkania w zespołach mogli własnoręcznie ułożyć cateringowy bufet tematyczny, co było nie tylko świetną zabawą, ale także idealną okazją do poznania pracy firmy cateringowej „od kuchni”.

Fot. Katarzyna Cegłowska ketti.pl

Zarówno warsztat, trener oraz program towarzyszący przygotowany przez MPI Poland Chapter oraz partnerów został bardzo wysoko oceniony przez większość uczestników tego wydarzenia. – Bardzo się cieszę się, że miałem zaszczyt uczestniczyć w szkoleniu z Wojtkiem Herrą w ramach spotkań MPEC, zorganizowanym przez MPI Poland Chapter. Z jednej strony była to okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z branży, co zawsze jest mile widziane ponieważ na co dzień, w swojej pracy spotykamy się różnymi sytuacjami i problemami. Szczególnie cenne było to, iż grupa była tak zróżnicowana: znaleźli się tam przedstawiciele hoteli, transportu, eventów, incentive co dało możliwość „wejść w buty” drugiej strony. Kolejna bardzo pozytywna kwestia to szkolenie sprzedażowe Wojtka Herry „Naucz klientów kupować – czyli jak Ty możesz zarządzać procesem zakupowym u Twojego klienta”. Pokazał on jak można odwrócić proces zakupowy – sprawić, aby nasze produkty czy usługi były unikatowe, aby naszym atutem w sprzedaży była wysoka jakość, a nie niska cena i przede wszystkim jak sprzedawać skuteczniej!– podzielił się z nami Michał Supieta, Head of Incentive, Travel Consulting.

Kolejny warsztat z obszaru „POTENCJAŁ” odbędzie się już 8 maja 2018 r. w Krakowie. Partnerami warsztatu są: Holiday Inn Kraków City Centre, Kraków Convention Bureau,Zdjęcia-Reklamowe.pl Bartek Dziedzic, SYSKONF.

Informacje o szkoleniu w Krakowie TUTAJ.

Rejestracja na szkolenie w Krakowie TUTAJ.

MW