Event MIX Ibis – muzyka wpisana w osobowość marki i pracowników

Ibis – muzyka wpisana w osobowość marki i pracowników

0
Ibis – muzyka wpisana w osobowość marki i pracowników

Czy praca w dziale sprzedaży, recepcji lub hotelowym barze może iść w parze z miłością do muzyki? Oczywiście, że tak. Wiedzą o tym doskonale zarówno goście, jak i pracownicy Accor Hotels. Marka ibis, w której osobowości muzyka jest zakorzeniona dba o to, by przestrzenie hotelowe kojarzyły się nie tylko z komfortowym miejscem do wypoczynku, ale również z rozrywką i wydarzeniami kulturalnymi. W hotelach ibis do świata wyjątkowych dźwięków granych na żywo zapraszają… sami pracownicy, którzy świetnie łączą zamiłowanie do hotelarstwa i muzyki.

Pasja, która łączy          

Pobyt w hotelach ibis to gwarancja nowoczesności, komfortu i profesjonalizmu, ale również niezapomnianych wrażeń. Pracownicy odpowiadają tu bowiem nie tylko za najwyższą jakość obsługi, ale także dzielą się z gośćmi swoją pasją do muzyki, która jest również wyjątkowo bliska marce. Dzięki temu hotelowe przestrzenie regularnie wypełniają wyjątkowe dźwięki, za którymi stoją utalentowani pracownicy, grający na co dzień dla przyjemności. Ibis umożliwia im rozwijanie osobistych zainteresowań, dostarczając tym samym odwiedzającym dodatkowych wrażeń. Organizowane wydarzenia to niepowtarzalna szansa zobaczenia hotelowej kadry w zupełnie nowej odsłonie. Cykl koncertów w hotelach ibis, na których występują pracownicy trwa! Pierwszy pilotażowy koncert odbył się 27 marca w ibis Warszawa Centrum. Zaśpiewali na nim Kasia Kraska z działu sprzedaży Mercure Warszawa Centrum i Rafał Krajewski – kelner z ibis Warszawa Centrum. Swoje umiejętności zaprezentowali zarówno solo, jak i w duecie. Wokaliści już wcześniej pojawiali się na tej samej scenie, każdorazowo budząc ogromne emocje słuchaczy. Tak było i tym razem!

Emocje, które stale rosną

Choć przygoda z muzycznymi występami pracowników w hotelach ibis rozpoczęła się od Kasi Kraski i Rafała Krajewskiego, w ślad za nimi podążają już kolejni utalentowani wykonawcy. Tak, jak na przykład Pani Marcelina Janik, na co dzień pracująca w hotelowej recepcji, a po godzinach… grająca na gitarze w zespole Willow on Wind, która wystąpi na najbliższym koncercie. Idea dzielenia się swoją pasją do muzyki, będącej jednocześnie pasją marki, rośnie w siłę i można spodziewać się, że dostarczy jeszcze całą gamę pozytywnych wrażeń.

Najbliższe koncerty odbędą się w:

26/04 – ibis Warszawa Stare Miasto

10/05 – ibis Budget Warszawa Centrum

24/05 – Ibis Warszawa Centrum

Muzyczna przygoda z marką ibis

Muzyka to element wpisany na stałe w strategię marki ibis. Wśród kluczowych przejawów jej realizacji należy wymienić kampanię „ibis. Tu mieszka muzyka”, w ramach której młodzi twórcy, wyłonieni w specjalnie zorganizowanym konkursie, mieli szansę nagrać swoje single w unikatowym ibis Studio – zaaranżowanym w pokoju hotelowym. Marka była również partnerem Universal Music przy organizacji CEE MUSIC 2017 Songwriting Camp. Hotele ibis są na co dzień otwarte na młodych twórców, którzy regularnie wypełniają ich przestrzenie dźwiękami, prezentując swoje talenty na kameralnych koncertach. Ponadto, dzięki systemowi Jukebox by Deezer, hotelowi goście mogą wybierać samodzielnie utwory odtwarzane w przestrzeniach wspólnych.

www.ibis.com