Logo

AktualnościGadżety reklamowe

Personalizowane chusty Buff® od MALAVI debiutują na targach FestiwalMarketingu.pl

Do grona wystawców wrześniowych targów reklamy dołączyła firma MALAVI, wyłączny dystrybutor marki Buff® – producenta specjalistycznych, całkowicie bezszwowych materiałów o wielofunkcyjnym zastosowaniu. 

Produkty sygnowane znakiem Buff® są wytwarzane od 1992 roku, kiedy to zapoczątkowano produkcję bezszwowej tkaniny o wielofunkcyjnym zastosowaniu. – Buff® jest nadzwyczaj wszechstronnym produktem, który może być zastosowany na wiele sposobów przez miłośników wszystkich sportów: biegania, wspinania, narciarstwa, skialpinizmu, kolarstwa, jazdy na rowerze i wielu innych. Jest to doskonały produkt dla freeridowców, motocyklistów i wszystkich, którzy cenią wygodę oraz funkcjonalność. Buff® używany na co dzień pełni funkcje ochronne przed wiatrem, chłodem, słońcem, piaskiem czy kurzem, ale jest także świetnym urozmaiceniem stroju i modnym dodatkiem – mówi Marcin Rudnicki, Product Manager w firmie MALAVI.


Realizacje dla Kilimanjaro Extreme Marathon, Falubaz Zielona Góra oraz Legii Warszawa.        

Jak stworzyć takie indywidualne chusty? Klient może zrealizować własny wzór wedle wytycznych przesłanych przez Buff.pl (szablony są dostępne drogą mailową). – Na wszystkie spersonalizowane chusty BUFF® (custom Buff) będzie naniesione logo BUFF®. Będzie się ono znajdować na górze i/lub dole chusty. Logotypy BUFF® będą wkomponowane we wzór na materiale – wyjaśnia przedstawiciel firmy.

Dodatkowo MALAVI wykonuje personalizację na wielu innych produktach. W swojej ofercie poza chustami Original Buff posiadają szeroki wybór produktów takich jak: czapki, czapki z daszkiem, daszki, opaski czy polary.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

[youtube=”sEyQ7jNAa7Y”]

www.buff.pl

KL