Event MIX Nowy dyrektor Hotelu Wisła Premium***

Nowy dyrektor Hotelu Wisła Premium***

0
Łukasz Mączka

Stanowisko dyrektora Hotelu Wisła Premium*** objął Łukasz Mączka, który odpowiedzialny będzie za tworzenie i realizację strategii hotelu oraz koordynację prac całego zespołu.  

– Certyfikat of Excellence od Tripadvisor oraz wyróżnienie naszej restauracji przez Gault&Millau potwierdzają, że to najlepszy hotel w Wiśle. Dysponujemy świetnie rozbudowaną stref konferencyjną i wyśmienitą kuchnią. Te czynniki to dobra podstawa do dalszego rozwoju – zapowiada Łukasz Mączka.

Łukasz Mączka branżowe wykształcenie zdobył kończąc prestiżowe studia, oparte na strukturze MBA, prowadzone przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Działania hotelarskie rozpoczął na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i marketingu w Hotelu Liburnia*** w Cieszynie. Prawie trzy lata związany był z Centrum Green Hill & SPA, gdzie już po sześciu miesiącach awansował ze specjalisty ds. sprzedaży na kierownika całego obiektu. Warto wspomnieć, że w tym okresie hotel znacznie się rozwinął i zwiększył swoją rentowność, uzyskując rekordowe w historii dochody.

– Rozpoczynając pracę z nowym dyrektorem wierzymy, że rozwój naszego hotelu w Wiśle może być jeszcze szybszy i przynieść dużo wartości dodanych dla gości oraz organizatorów spotkań i konferencji – informuje Prezes Zarządu, Magdalena Fryc.

Hotel Wisła Premium*** to kameralny, 42 pokojowy obiekt położony w Wiśle. Ceniony za wysokiej jakości kuchnię, dobrą infrastrukturę biznesową – prawie 200 m2 przestrzeni konferencyjnej – oraz bogatą ofertę SPA.